2 şarkı nasıl birleştirilir?

elon_muskk

Hectopat
Herkese selam, aklımda güzel bir fikir var. “Can we skip to the good part” ve “Thunder” adlı iki şarkıyı mixleme düşüncem var, lakin hiçbir bilgi ve tecrübem yok (editleme hakkında). Yardımcı olursanız sevinirim.

Editleme hakkında bir tecruben yoksa istediğin şeyi pek yapamazsın gibi :D FL Studio kullanabilirsin fakat editle falan aşırı uğraşman lazım. Onun yerine bir site var sen mixlemiyorsun site kendisi yapay zeka ile mixliyor. Benim 2 şarkım vardı tam istediğim gibi mixlemişti bir dene rave.DJ yaz çıkar internete. Mesela yazdığın iki şarkının ismini mixliyor şu an nasıl oldu bakacağım :)

Herkese selam, aklımda güzel bir fikir var. “can we skip to the good part” ve “thunder” adlı iki şarkıyı mixleme düşüncem var, lakin hiçbir bilgi ve tecrübem yok (editleme hakkında). Yardımcı olursanız sevinirim.

The Thunder Part - RaveDJ buyurun yaptı site bence güzel oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
@mstersnd aklımdaki şey 30 saniyelik bir şeydi. Can we skip to the good part kısmından sonra thunder şarkısındaki thunder, thunder kısmını mixlemek düşüncesi vardı bende. Site çok da güzel yapamamış açıkcası.

@mstersnd aklımdaki şey 30 saniyelik bir şeydi. Can we skip to the good part kısmından sonra thunder şarkısındaki thunder, thunder kısmını mixlemek düşüncesi vardı bende. Site çok da güzel yapamamış açıkcası.
Online siteleri kullan
Ben kullanıyorum keyifli oluyor. 100 mb sınır var o da yetiyor
Ben MP3 lerde kendi kesip biçmelerimi bu site üzerinden yapıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı