2 senede memur ve meslek sahibi nasıl olunur?

Şu tarz konuları onaylayan moderatörlerle bi' çay içip kafa yapılarını öğrenmek isterdim.
Olan bir gerçeklikten bahsediyorum senin kafa yapın gerçekleri göremiyor herhalde. Sistemdeki açıklardan nasıl faydalanılır anlatıyorum gençlere gidip 4 sene aç susuz yurt köşelerinde sürünmesinler hiçbir getirisi yok. Bu ülkedeki üniversitelerin yarısı ve bölümlerin %50'si çöptür.

Kuryelik kolay değil 2 teker üstünde Allah'a emanet gidiyorsun. Tehlike artarsa ve karda kışta motor sürersen gelir artar bu farklı mevzu.

Okuduğunu anla önce "Canım benim" artık kimse bu tarz şeylere girmiyor diyorum.
Önceden memurluk bayağı iyiymiş, garanti iş gözüyle bakılıyormuş ama artık freelancer çalışan sayısı bayağı bir fazla. Yani millet şu an memur olayım kurtulayım kafasında değil, herkes büyük oynamaya çalışıyor. Anlatabildim mi "Canım benim?"

Faizin silinmesini bekliyorum ben KYK parasıyla bodruma tatile gittim okulu bıraktım sonra o yüzden bana çok koymadı. Zararın neresinden dönersen dön kardır. Katip zamanında bilsem gider bende olurdum ama şimdi daha iyisi için bekliyorum. Ekonomi batmasa ortak bulup birikimle mekan açacaktım şuan bir masa sandalye ne kadar gerisini hesap edin oyun bitti. Sovyetler gibi artık herkes karın doyurmaya çalışacak hayalleri sadece oligarklar ve çocukları, akrabaları kuracak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…