2. sınavlar ilk sınavlardan çok düşük

Makaleler
3
Yer
La Mancha, İspanya
1. sınav notlarım çok iyi iken ikinci sınav notlarım aşırı düşük geldi. Çok üzüldüm.
Mesela coğrafya ilk sınav 50 zaten yapamıyorum ama ikinci sınav 35.
Biyoloji çok severim ilk sınav 95 ikinci sınav 55. gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum. Ortalamam giderek düşüyor. Taktir hayal ederken sanırım teşekkür için çaba vereceğim. Ağlama noktasına geliyorum yavaş yavaş bütün hayat enerjim bitti...

Yahu kötü notlar illaki olabilir, ikinci dönem düzeltirsin. Kaçıncı sınıfsın?

10. sınıfım ama geçen sene çok daha iyi idi. Başarıya alışınca hazmedemiyorum bu notları. Cidden psikolojim bozuldu. Bir de çalıştığım halde böyle olması beni öldürüyor. Çok küçük hatalardan olduğuna eminim çünkü her soruyu yapıyorum ve muhtemelen bir yerde bir şey ve göremiyorum var çözemiyorum.

@Senyör Kesada, gerçekten gereksiz yere psikolojini bozma. İlerleyen zamanlarda daha ağır şeylerle karşılacaksın, kendini küçük şeylerle yıpratırsan büyüklerini kaldıramazsın. Demek ki kısmet değilmiş ya da doğru çalışmamışsın demektir.

@Senyör Kesada, gerçekten gereksiz yere psikolojini bozma. İlerleyen zamanlarda daha ağır şeylerle karşılacaksın, kendini küçük şeylerle yıpratırsan büyüklerini kaldıramazsın. Demek ki kısmet değilmiş ya da doğru çalışmamışsın demektir.
Sanki düşük not alınca insanlar bana saygı duymuyor gibi hissediyorum.

@Senyör Kesada, ne alakası var yahu? Benim lise boyunca tüm derslerim zayıftı, yüksek notum yoktu. Okulda en çok saygı gören adam bendim, insanlar senin davranışlarına göre saygı gösterir ya da göstermez. Kısacası alakası yok.

@Senyör Kesada, ne alakası var yahu? Benim lise boyunca tüm derslerim zayıftı, yüksek notum yoktu. Okulda en çok saygı gören adam bendim, insanlar senin davranışlarına göre saygı gösterir ya da göstermez. Kısacası alakası yok.
Bilmiyorum ama 2. Dönem böyle olmayacağına yemin ettim. Bu bana yakışmadı.

10. sınıfım ama geçen sene çok daha iyi idi. Başarıya alışınca hazmedemiyorum bu notları. Cidden psikolojim bozuldu. Bir de çalıştığım halde böyle olması beni öldürüyor. Çok küçük hatalardan olduğuna eminim çünkü her soruyu yapıyorum ve muhtemelen bir yerde bir şey ve göremiyorum var çözemiyorum.

Geçen sene Online eğitim vardı sınavlar normale göre oldukça kolaydı bu sene zor gelmesi normal bende 10.sınıfım normalde her sene belge alabilmeme rağmen bu sene alamıyorum :(.

Geri
Yukarı