2. sınavlardan 80 üstü alınırsa takdir alınır mı?

Arkadaşlar 8.sınıfım bu sene 1-2 ay okula gidemedim bazı sebeplerden dolayı ve bunun sonucunda notlarım biraz düşük geldi. Şu an ortalamam 70 2. sınavlardan 80 üstü sözlülerdende 80 üstü alırsam takdir alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 8.sınıfım bu sene 1-2 ay okula gidemedim bazı sebeplerden dolayı ve bunun sonucunda notlarım biraz düşük geldi. Şu an ortalamam 70 2. sınavlardan 80 üstü sözlülerdende 80 üstü alırsam takdir alabilir miyim?

Rahat alırsın. Ortaokul olduğun için sözlülere de bol bol puan veriyorlar zaten.

85 ortalamayı yakalamak için hoca 100 sözlü bile verse senin notun 70 olduğu için 90 ve üzeri alırsan anca yetişir.
Heleki 55 olan Türkçe ve matematiğin'i sözlü takviyesi ile bile 85'e yükseltmende imkan yok. Birkaç dersini 90 üstü bir not ile vererek geçersen belki, aksi taktirde teşekkür anca.

Matematik ve Türkçe 55 geldi diğerleri 70 üstü sanırsam e-Okul çökmüş galiba bakamıyorum.
Onlara bayağı düşük gelmiş ikinci sınavlar kesin 100 olmalı bunlarda diğerleri 90 üstü olursa birde sözlüler iyi gelir ise takdir alırsın daha önce benim öyle olmuştu ama ucu ucuna 87 den takdir almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı