2 tane bulunan Papara Lite hesabının birisi kapattırılırsa diğerinde sorun yaşanır mı?

Quepyy

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, ben bugün Papara hesabıma yeni bir Lite Card ekledim, şu an iki tanesi var. Yeni eklediğim doğal olarak çalışmıyor, eskisini kapattırırsam yenisi çalışır mı, bir sorun yaşanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konudan bağımsız olarak şunu belirteyim, kartınızı silerseniz paranızla ilgili herhangi bir sorun oluşmaz. Papara'da paranız kartta değil, hesabınızda tutulur. Kart sadece hesabınızdaki paranızı kullanabilmeniz için verilmekte. Ancak kartınızı sildikten sonra bir daha aktifleştiremezsiniz.

Asıl konuya gelirsek;
Artık Papara'da Lite Card yok onu da belirteyim. Ama asıl anlayamadığım kısım yeni kart nasıl çalışmıyor acaba? Aktifleştirdiniz mi yeni kartı?

Konudan bağımsız olarak şunu belirteyim, kartınızı silerseniz paranızla ilgili herhangi bir sorun oluşmaz. Papara'da paranız kartta değil, hesabınızda tutulur. Kart sadece hesabınızdaki paranızı kullanabilmeniz için verilmekte. Ancak kartınızı sildikten sonra bir daha aktifleştiremezsiniz.

Asıl konuya gelirsek;
Artık Papara'da Lite Card yok onu da belirteyim. Ama asıl anlayamadığım kısım yeni kart nasıl çalışmıyor acaba? Aktifleştirdiniz mi yeni kartı?
Evet papara hesabında maximum 1 tane olabiliyor diye biliyorum o yüzden çalışmaması normal olabilir.

Maksimum bir tane olma durumu bulunmuyor. Mesela ben iki kartı şu an aktif olarak kullanıyorum.
Benim de iki kart vardı ancak yeni aktif ettiğim kart kullanılamıyor normalde şuan 1 Black 1 almond var önceden teal vardı kapattım onu.

Benim de iki kart vardı ancak yeni aktif ettiğim kart kullanılamıyor normalde şuan 1 Black 1 almond var önceden teal vardı kapattım onu.
Artık almond çalışır galiba

Yeni konular

Geri
Yukarı