2 tane dondurma 21 TL tuttu

21 TL olması gayet iyi. Ben Almanya'da yaşıyorum 50 euroya sadece 2 tane alabiliyorum şükredin.

2 koli mi?

3 tane magnum $5 bile değilmiş.

Screenshot_6.jpg

Benzerini ben de yaşadım, geçenlerde 5 TL'ye aldığım dondurma Frigola. Nasıl 5 TL olabilir aklım almıyor.

Bugün okul çıkışı canım dondurma çekti ve markete gittim. Her şey güzel dondurmayı aldım. Ve bir de ne duyayım! 2 tane Algida Cornet 21 TL. Ben maksimum 10 TL falan tutar sanıyordum Allah'tan yanımda 30 TL vardı. Eskiden bu fiyata iskender alınabiliyordu. 5-6 TL'ye kutu dondurma alınıyordu. Gerçekten üzücü bi' durum.

Şaka bir yana bunları yiyebilmek bile iyi. Dondurma değil artık onlar uzun süredir içinde süt bulunmuyor ve kalitesi Avrupa, Amerika pazarının çok çok altında.

Bugün okul çıkışı canım dondurma çekti ve markete gittim. Her şey güzel dondurmayı aldım. Ve bir de ne duyayım! 2 tane Algida Cornet 21 TL. Ben maksimum 10 TL falan tutar sanıyordum Allah'tan yanımda 30 TL vardı. Eskiden bu fiyata iskender alınabiliyordu. 5-6 TL'ye kutu dondurma alınıyordu. Gerçekten üzücü bi' durum.
Canım güzel bir dondurma yemek çekti. Cidden alabildiğim tek dondurmanın buz olanlardan olması üzüyordu. Sanırsam Bravo'nun sütlü dondurmasıydı, 14 TL ödedim ve şok oldum. Neyseki yanımda para vardı. Onun dışında bugün yeni akbil çıkaracaktım. Fiyatını sorduğumda 35 TL olduğunu söylediler çıkartamadım. Eskiden çok ucuz değil miydi bunlar ya.

Geri
Yukarı