2 tane dondurma 21 TL tuttu

Artık alıştık. Geçen Mado'ya gittim. Sipariş ettim dondurmamı falan. Dondurmadan sonra su iyi gelir diye içtim suyu. Baktım hesaba +10 TL eklemiş. Keşke o suyu açmasaydım. Bir su 10 TL olur mu?

Mado'ya girdikten sonra cüzdanınızı emanet etmiş oluyorsunuz zaten. Bu yüzden girmeden önce 2 kere düşünmek lazım.

Bugün okul çıkışı canım dondurma çekti ve markete gittim. Her şey güzel dondurmayı aldım. Ve bir de ne duyayım! 2 tane Algida Cornet 21 TL. Ben maksimum 10 TL falan tutar sanıyordum Allah'tan yanımda 30 TL vardı. Eskiden bu fiyata iskender alınabiliyordu. 5-6 TL'ye kutu dondurma alınıyordu. Gerçekten üzücü bi' durum.
bende dün 5 Liraya kedi eti döner yedim beyler 😎

Bugün okul çıkışı canım dondurma çekti ve markete gittim. Her şey güzel dondurmayı aldım. Ve bir de ne duyayım! 2 tane algida cornet 21 TL. Ben maksimum 10 TL falan tutar sanıyordum Allah'tan yanımda 30 TL vardı. Eskiden bu fiyata iskender alınabiliyordu. 5-6 TL'ye kutu dondurma alınıyordu. Gerçekten üzücü bi' durum.

Hocam çok normal en son hangi yıl dondurma yediniz. Hatta daha fazla tutması lazımdı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı