Çözüldü 2 Tane taşınabilir diskin aynı anda kullanımı zararlı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emir Kyz

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Sistemimde 460GB'lık bir Toshiba marka taşınabilir harddisk bulunmakta. Oyun için kullanıyorum. Yine oyun için 500GB'lık bir tane daha taşınabilir harddisk almak istiyorum. Acaba ikisi de USB 3.0'a bağlanacağından bir problem çıkarır mı? Anakartım B150M-K güç harcanma konusunda sıkıntım olmaz sadece ikisi aynı anda düzgün çalışır mı onu merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet, çalışır sıkıntı olmaz. Zaten teorik olarak farklı USB 3.0 portlarından veri akışı sağlayacağı için herhangi bir sorun teşkil etmez. Örneğin birisi D:/ görünürken diğeri E:/ görünür.

Zaten taşınabilir HDD'lerin içinde bildiğimiz harddiskler vardır. Bildiğimiz HDD'lerin taşınması ve her an o tip kablo bulunmadığı için bunun kutulu ve USB kablosu ile veri akışı sağlayanı geliştirdiler. Eğer kullanmadığınız bir taşınabilir HDD varsa içini açıp normal HDD olduğunu görebilirsiniz.
Evet, çalışır sıkıntı olmaz. Zaten teorik olarak farklı USB 3.0 portlarından veri akışı sağlayacağı için herhangi bir sorun teşkil etmez. Örneğin birisi D:/ görünürken diğeri E:/ görünür.

Zaten taşınabilir HDD'lerin içinde bildiğimiz harddiskler vardır. Bildiğimiz HDD'lerin taşınması ve her an o tip kablo bulunmadığı için bunun kutulu ve USB kablosu ile veri akışı sağlayanı geliştirdiler. Eğer kullanmadığınız bir taşınabilir HDD varsa içini açıp normal HDD olduğunu görebilirsiniz.

Çözüm
Evet, çalışır sıkıntı olmaz. Zaten teorik olarak farklı USB 3.0 portlarından veri akışı sağlayacağı için herhangi bir sorun teşkil etmez. Örneğin birisi D:/ görünürken diğeri e:/ görünür.

zaten taşınabilir HDD'lerin içinde bildiğimiz harddiskler vardır. Bildiğimiz HDD'lerin taşınması ve her an o tip kablo bulunmadığı için bunun kutulu ve USB kablosu ile veri akışı sağlayanı geliştirdiler. Eğer kullanmadığınız bir taşınabilir HDD varsa içini açıp normal HDD olduğunu görebilirsiniz.

Teşekkürler. O zaman bir tane daha alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı