2 TB M.2 SSD önerisi

usta.usta

Hectopat
Merhaba, bu son zamanlarda dönen kasım indirimleri muhabbetinde indirimli 2TB M.2 SSD almak istiyorum. Görüp ya da denk geldiğiniz var mı?
F/P olması lazım çünkü depolama için kullanacağım, maksimum bütçe 3000 TL.

Nasıl sence ısınma falan var mı benim bir arkadaş aldı M.2 SSD o kadar çok ısınıyorduki okuma yazma hızı temelli düşmüştü.
Daha yeni sipariş verdim. Yarın nasipse gelicek. Bazı M.2 SSD'ler sorunlu olduğu için hem ısınma hem hız düşmeleri yaşanıyor. Ama bu SSD kaliteli, hem model hem hız bakımından çok iyi. Yarın kapıma gelsin bilgisayara monteleyebilirsem hallediceğim. Unutabilirim istersen beni yarın öğlen saatinde etiketle. O zaman sana cevap yazarım.

990 Pro oyunlar için çok mu absürt kaçıyor acaba? Kredi kartına 12 ay vade farksız bölünüyor. Ben de bakıyorum 2 TB SSD kredi kartıyla almak için.

Aylık 475 TL taksiti oluyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (12).png
    Ekran Görüntüsü (12).png
    465,5 KB · Görüntüleme: 26
990 Pro oyunlar için çok mu absürt kaçıyor acaba? Kredi kartına 12 ay vade farksız bölünüyor. Ben de bakıyorum 2 TB SSD kredi kartıyla almak için.

Aylık 475 TL taksiti oluyor.

Aslında bu bayağı güzelmiş sabit fiyat ve 12 ay taksit.

Daha yeni sipariş verdim. Yarın nasipse gelecek. Bazı M.2 SSD'ler sorunlu olduğu için hem ısınma hem hız düşmeleri yaşanıyor. Ama bu SSD kaliteli, hem model hem hız bakımından çok iyi. Yarın kapıma gelsin bilgisayara monteleyebilirsem hallediceğim. Unutabilirim istersen beni yarın öğlen saatinde etiketle. O zaman sana cevap yazarım.

Olur bende unutmaz isem hatırlatırım bu modelde DRAM var mı peki.

Geri
Yukarı