2. Windows'ta bulunan virüs 1. Windows'u etkiler mi?

• Konuyu başlatan Silinen üye 164587
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 558
S

Silinen üye 164587

Ziyaretçi
Arkadaşlar selam,

Bir akrabamız bir süre bizde kalacak. Bilgisayarımı da kullanması gerekiyor. Virüs kaptırmasından korkuyorum. Harddiskimde 2. bir bölüm oluşturup oraya yeni bir Windows kursam, 2. bölüme kurduğum yeni Windows virüs kaparsa 1. de bundan etkilenir mi?

Aynen
Etkilenir.
Çünkü aynı harddiskte olduğu için etkilenir.
Arkadaşlar selam,

Bir akrabamız bir süre bizde kalacak. Bilgisayarımı da kullanması gerekiyor. Virüs kaptırmasından korkuyorum. Harddiskimde 2. bir bölüm oluşturup oraya yeni bir Windows kursam, 2. bölüme kurduğum yeni Windows virüs kaparsa 1. de bundan etkilenir mi?

İstersen kısıtlı bir hesap açıp akrabanın hangi programları açacağına izin verebilirsin.

Ben bir keresinde yanlışlıkla virüs bulaştırmıştım sonrasında kendi kendine explore falan açıyordu kafayı yemişti yan hesap açtım o hesabı sildim. Sorunsuz bir şekilde kullanıyorum yani etki etmez sanmıyorum.

Ben bir keresinde yanlışlıkla virüs bulaştırmıştım sonrasında kendi kendine explore flan açıyordu kafayı yemişti yan hesap açtım o hesabı sildim sorunsuz bir şekilde kullanıyorum yani etki etmez sanmıyorum.

Emin olmadan yanlış bir bilgi verme bende de virüs vardı fakat yan hesaplarımı falan hepsini etkilemişti.

Tüh Türk Telekom bedava McAfee antivirüs veriyordu HMM o zaman en iyisi 30 gün deneme süresi ile Kaspersky Total Security indirmenizi öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı