2 yaşındaki çocuk uçakta tam bilet parası mı öder?

Makaleler
4
Yer
Ankara
Arkadaşlar AnadoluJet firmasından bilet alacağız 2 yetişkin 1 bebek ancak bebek Ocak 2020'de doğdu. Bu bebeğe tam parası mı vereceğiz yoksa bebek kapsamında ücretsiz mi? Ayrıca obilette bilet 608 TL iken (kişi başı) firmayı aradığımızda 1100 TL diyorlar. Nedendir acaba?

AnadoluJet firmasına göre bebek yolcu diye bir sistem var. 2 yaşını doldurmayan bebekler için tabir ediliyor. Ancak ebeveynin kucağında giderse ücret ödemiyor. Bebek için ayrı bir koltuk alırsanız çocuk bileti ödemeniz gerekli.

AnadoluJet firmasına göre bebek yolcu diye bir sistem var. 2 yaşını doldurmayan bebekler için tabir ediliyor. Ancak ebeveynin kucağında giderse ücret ödemiyor. Bebek için ayrı bir koltuk alırsanız çocuk bileti ödemeniz gerekli.

Hocam AnadoluJet'i aradım ben 2020 Ocak'ta doğan bebek için tam parası ödemeniz gerek dedi alalım mı almayalım mı kararsız kaldım.

Memleketime geliyorsun kral :) Başka bir uçak firması ile konuşabilirsiniz bu bebek meselesini. Onlar belki tenezzülde bulunup bebeğe para almazlar.
Hocam AnadoluJet dışındaki firmalar zaten kişi başı 1100 fiyat çekiyorlar aynı hesaba geliyor uçak parasını arabanın sigorta, muayenesine verip arabayla gitmeye karar verdik.

Geri
Yukarı