2 yıl ceza

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gunfheum

Kilopat
Makaleler
17
Merhaba arkadaşlar ben GamerGvrcn isimli kullanıcı Ömer Güvercin. Technopat yöneticisi hangisi bilmiyorum ama bana 2106 yılına kadar ceza verdi. Sonra bu 30 Ocak 2017 olarak değiştirildi. Bu hesabı açtığım yüzümden yine ceza yicem farkındayım ama uygunsuz üslup kullandım diye 2 yıl ceza sizce biraz ağır değil mi ? Tamam kötü birşey kullandım farkındayım çok özür dilerim ama 2 yıl ceza olmasın nolursunuz. Kaç aydır giremiyorum Technopat Forum'da olmayı özledim nolursunuz cezamı kaldırın kötü bir şey yaptım farkındayım ama lütfen kaldırın çok özür dilerim. Bu hesabı açtım ceza yiyeceğim ama başka çarem kalmadı, teşekkürler.

Nolur cevap verin @Ali Güngör @Recep Baltaş @MF @SypeR @Egemen @Muhsin Bayram

Bence bu arkadaş yaptığı yanlışın farkında, özür diliyor ve af talep ediyor.
Cezaların amacı da bu olmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Msizede Dediklerin harfi harfine doğru. Burda yalan söylemiyorum ama gerçekten Technopat Sosyal'i çok özledim ve burda olmayı çok seviyorum. Şu an bu mesajı yazarken bile mutluyum. Kesinlikle abartmıyorum.

Lütfen yöneticiler cevap verin :(

Hiç kimse yok mu ?

@Akif @Muhsin Bayram Nolur yardımcı olun.

Sizin adınıza üzüldüm...:(

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2106 yılından 2017'ye bir indirim olmuş işte. Kendini şanslı saymalısın. Ceza konusuna gelirsek bir indirim olmayacak. Ayrıca yeni açtığın hesap birleştirildi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı