Trafik Cezaları 1 Yıl Sonra Geldi

Anydactly

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
10.09.2020 tarihinden, 2020 Aralık ayına kadar yenen 3 ceza bugün 9.08.2021 tarihinde geldi. Bu cezalara 2020 ceza ücretleri üzerinden mi ödenecek ya da bu cezalara itiraz hakkımız var mı?

10.09.2020 tarihinden, 2020 Aralık ayına kadar yenen 3 ceza bugün 9.08.2021 tarihinde geldi. Bu cezalara 2020 ceza ücretleri üzerinden mi ödenecek ya da bu cezalara itiraz hakkımız var mı?

İtiraz etme Yok ama acele et interaktif vergi dairesi sitesine git yapılandırma için başvuruda bulun daha az ödeme ihtimalin de var ya da taksitlendirme.

Dosya Ekleri

• vergi.jpg
    vergi.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 54
Direkt vergi dairesine giderek babam ilgilenecek. Maalesef ben birşey yapamıyorum şuan. Teşekkürler.
İtiraz etme Yok ama acele et interaktif vergi dairesi sitesine git yapılandırma için başvuruda bulun daha az ödeme ihtimalin de var ya da taksitlendirme.

Direkt vergi dairesine giderek babam ilgilenecek. Maalesef ben bir şey yapamıyorum şu an. Teşekkürler.

Siz daha iyi bilirsiniz ama adamı boşuna yormayın internetten sıra beklmeden korona olmadan evde yapabilir ben yardımcı olurum size nasıl yapacağınızı.

Vergi dairesine gidip direk ödemesin yapılandırma yapsın daha uygun oluyor.

Siz daha iyi bilirsiniz ama adamı boşuna yormayın internetten sıra beklmeden korona olmadan evde yapabilir ben yardımcı olurum size nasıl yapacağınızı.

Vergi dairesine gidip direk ödemesin yapılandırma yapsın daha uygun oluyor.

Hem vergi dairesinde arkadaşı var o ilgilencekmiş, hemde daha öncede böyle bir olay yaşanmıştı aynı şekilde halletmeyi deneyecek bakalım.

Geri
Yukarı