2 yıl kullanmak için hangi iPhone tercih edilmeli?

Artık 7 ve 8 almak oldukça mantıksız. 5 senelik modelden bir şey bekleyemezsin. Xiaomi, Poco gibi modeller daha memnun edecektir.
iPhone 7, 5 yıllık telefon.
iPhone 8, 4 yıllık telefon.
Buna rağmen o fiyat seviyesindeki Xiaomi'lerden de Poco'lardan da daha uzun süre götüreceğine emin olabilirsiniz :)
Konu sahibi küçük ekran tercih ettiğini özellikle belirtmiş.

Önerim mümkün olduğunca 8 almaya zorlamanız. 8'de herhangi bir kronik sorun duymadım. Ayrıca 1 yıl daha güncel kalacak, dolayısıyla beklentinizi daha çok karşılar diye düşünüyorum.

Buna rağmen o fiyat seviyesindeki Xioami'lerden de Poco'lardan da daha uzun süre götüreceğine emin olabilirsiniz :)

Önerim mümkün olduğunca 8 almaya zorlamanız. 8'de herhangi bir kronik sorun duymadım. Ayrıca 1 yıl daha güncel kalacak, dolayısıyla beklentinizi daha çok karşılar diye düşünüyorum.
Çok doğru söylediniz. Biraz zorlayarak 8 almayı düşünüyorum ben de.
3000TL ise iphone 8. 2 seneden fazla da kullanabilrsiniz bence.
1 hafta önce babama 3000'e iphone 8 aldık
Aslında ne kadar ucuz olursa o kadar iyi malum ekonomi şartları 🙂

iPhone 8 çok ideal bir cihaz olur. 3300'lük telefonu iyi bir pazarlıkla 3000'e getirebilirsiniz. Sahibinden veya Letgo'da aramaya devam edin.

iPhone 8 çok ideal bir cihaz olur. 3300'lük telefonu iyi bir pazarlıkla 3000'e getirebilirsiniz. Sahibinden veya Letgo'da aramaya devam edin.
Easycep de düşünmüştüm ama bir türlü güvenemedim.
8'le alakalı sorularınız varsa sorabilirsiniz. Oyun oynamadığım için oyun performansı konusunu bilmiyorum sadece, siz oynuyorsanız Youtube'dan bakabilirsiniz.
1- iOS 14 sorun yaratıyor mu?
2- Şuana kadar nasil sorunlarla karşılaştınız?
3- Donma kasma vs. oluyor mu?
Şimdiden teşekkür ederim.

Easycep de düşünmüştüm ama bir türlü güvenemedim.

1- iOS 14 sorun yaratıyor mu?
2- Şuana kadar nasil sorunlarla karşılaştınız?
3- Donma kasma vs. oluyor mu?
Şimdiden teşekkür ederim.
iOS 14.8'deyim, hiçbir sorun yok. iOS 15'te ufak tefek sorunlar çıktığını okuyorum, biraz daha stabil hale gelsin öyle güncelleyeceğim.

Şu ana kadar donanımsal herhangi bir sorun yaşamadım. Bir ara Safari'nin sık sık çökmesi gibi yazılımsal sorunlar yaşıyordum, güncellemelerle düzeldi.

Donma kasma olmuyor. İlk aldığımda bir sürü oyun yüklemiştim, gayet güzel oynatıyordu. Sonra mobilde oyun oynamayı bıraktım. Arayüze gelince, pil sağlığım %78'e düştüğünde bile arayüzde takılma hissetmedim. Pil bölümünde artık servis uyarısı vermeye başladığı için pilini Apple yetkili servisinde orijinaliyle değiştirdim. Şu an pil sağlığı %100. Eskiye göre hızlanma oldu otomatikmen. (Belki duymuşsunuzdur, pil sağlığı düşünce işlemci frekansını kısıyor Apple).

Buna rağmen o fiyat seviyesindeki Xiaomi'lerden de Poco'lardan da daha uzun süre götüreceğine emin olabilirsiniz :)

Bu yeni nesil de nedense çöp olsun Apple olsun düşüncesinde. Ben de telefon almayı düşünüyorum şu sıra ve iş gereği Iphone 12 alsam daha iyi ama elim gitmiyor. Ki şuan şirket telefonum Iphone 11 Pro Max. Fazlaca deneyimledim Ios'u.

iOS 14.8'deyim, hiçbir sorun yok. iOS 15'te ufak tefek sorunlar çıktığını okuyorum, biraz daha stabil hale gelsin öyle güncelleyeceğim.

Şu ana kadar donanımsal herhangi bir sorun yaşamadım. Bir ara Safari'nin sık sık çökmesi gibi yazılımsal sorunlar yaşıyordum, güncellemelerle düzeldi.

Donma kasma olmuyor. İlk aldığımda bir sürü oyun yüklemiştim, gayet güzel oynatıyordu. Sonra mobilde oyun oynamayı bıraktım. Arayüze gelince, pil sağlığım %78'e düştüğünde bile arayüzde takılma hissetmedim. Pil bölümünde artık servis uyarısı vermeye başladığı için pilini Apple yetkili servisinde orijinaliyle değiştirdim. Şu an pil sağlığı %100. Eskiye göre hızlanma oldu otomatikmen. (Belki duymuşsunuzdur, pil sağlığı düşünce işlemci frekansını kısıyor Apple).
Evet duymuştum. Bizzat kullanan birisinden bunları duymak çok is yarar oldu. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı