2 yillik kiz arkadas olayi

kralonur1417

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Beyler şimdi benim bir kız arkadasim var ama sevgili olarak değil. Ben bu kızla isi bitirmeyi cok istiyorum. Yani sevgili olmayı. Elime surekli fırsat doğuyor. Ama ne zaman harekete gecsem. Bir sıkıntı oluyor. Ortam oluşuyor. Hatta kiz evine çağırıyor. İçki içmeye ya da farklı şeyler. Kızın ailesi beni çok seviyorlar. Kızla her yaptığım etkinliğin sonucu bos cikiyor. Beraber film izliyoruz. Sarılmaya çekiniyorum. Cunku sarılsam yanlis anlar. Belki haz etmez. Ama ben bu tarz girişimsel olanaklar olunca ve yapamayınca kahroluyorum. Ne zaman olanak doğsa flört icin ya annesi ya babası ortalığa çıkıyor. Sanki kiz bunu planlamış şu an icin arkadaş olarak goruyor. Hal ve hareketleri hic arkadas gibi degil hangi kiz gecenin 1'inde gel bizde votka içelim. Annemler yattı diyor. Bir keresinde annemin doğum gününde gece tam 12'de beni arayıp kapının önünden pastayı almamı falan istedi. Kızın olayını çözebilen buyuk abiler olaya el atsa. Teşekkürler.

Dostum senden bir adım gelmedikçe kız da sana artık bakmayacağı varsa bile arkadaş gözüyle bakmaya başlayacak. Çok fazla bu işi bekletmemek gerekli. Kız sana samimi davranıyor anladığım kadarıyla. Kızla sevgili olmak istediğinden bahsetmişsin kardeşim ama kızı sevdiğinden çok hoşlandığından hiç bahsetmemişsin. Yani kızı gerçekten sevdiğine eminsen uygun bir zamanın oluşmasını beklemek yerine uygun zamanı sen oluşturmalısın. Her şeyden önce daha sonra keşke dememek için yapmalısın.

Bu durumlarda hep düşünmeden hareket ederim. Bence düşünmeden harekete geç kız sana birden fazla kez sinyal vermiş bu durumda sende eğer kızı seviyor ve yanında istiyorsan direk düşünmeden sarıl, yakınlık göster veya ona güzel geçirdiğiniz zamanlardan bahsedip tepkilerini izleyebilirisin. Böylece kızın niyetini daha iyi anlayıp rahat hareket edebilirsin.

Sevgi denen kavram onu içmeye davet etmek bunu votka içmeye çağırmak yahut film izlemeye çağırmak değil arkadaşlar. Bu kadar dar pencereden bakmayın. İnsan sevdiğini kendisinden daha çok düşünür. Elbette kişiden kişiye sevgi belirtisi değişecektir ama yine de belli başlı şeylerdir bunlar. Kimisi uğraşır kimisi vakit geçirmek ister kimisi kıskanır kimisi de direk açık açık ne hissediyorsa söyler.

Beyler şimdi benim bir kız arkadasim var ama sevgili olarak değil. Ben bu kızla isi bitirmeyi cok istiyorum. Yani sevgili olmayı. Elime surekli fırsat doğuyor. Ama ne zaman harekete gecsem. Bir sıkıntı oluyor. Ortam oluşuyor. Hatta kiz evine çağırıyor. İçki içmeye ya da farklı şeyler. Kızın ailesi beni çok seviyorlar. Kızla her yaptığım etkinliğin sonucu bos cikiyor. Beraber film izliyoruz. Sarılmaya çekiniyorum. Cunku sarılsam yanlis anlar. Belki haz etmez. Ama ben bu tarz girişimsel olanaklar olunca ve yapamayınca kahroluyorum. Ne zaman olanak doğsa flört icin ya annesi ya babası ortalığa çıkıyor. Sanki kiz bunu planlamış şu an icin arkadaş olarak goruyor. Hal ve hareketleri hic arkadas gibi degil hangi kiz gecenin 1'inde gel bizde votka içelim. Annemler yattı diyor. Bir keresinde annemin doğum gününde gece tam 12'de beni arayıp kapının önünden pastayı almamı falan istedi. Kızın olayını çözebilen buyuk abiler olaya el atsa. Teşekkürler.

Böyle durumlarda özgüvenli olmak gerekir, kız senden bir adım bekler sen atmadıkça o da atmaz çünkü kızların çoğu bazı şeyleri tatmin etmek için adım atmazlar. Dostum zaten dünyaya bir kere geliyorsun o yüzden çek adam akıllı konuş çok güzel şeyler yaşanıyor aramızda neden yeni bir adım atmıyoruz diye. Gerçekten birbirinizi seviyorsanız zaten eninde sonunda bir yola kavuşursunuz brom.
Sevgi denen kavram onu içmeye davet etmek bunu votka içmeye çağırmak yahut film izlemeye çağırmak değil arkadaşlar. Bu kadar dar pencereden bakmayın. İnsan sevdiğini kendisinden daha çok düşünür. Elbette kişiden kişiye sevgi belirtisi değişecektir ama yine de belli başlı şeylerdir bunlar. Kimisi uğraşır kimisi vakit geçirmek ister kimisi kıskanır kimisi de direk açık açık ne hissediyorsa söyler.

Keşke artık öyle olsa yeni nesil ilişkiler bir WhatsApp konuşmasına bakar. O sevgi saygı gibi kavramlar çok eskide kaldı artık :/

Bence açıl gitsin, çünkü bu saatten sonra açılamazsan zor açılırsın. Bu etkinlikler bile güzel, belli oluyor, kız sana alttan alttan gönderme yapıyor. Açıl gitsin.

Geri
Yukarı