20.000-21.000 TL mühendislik için bilgisayar tavsiyesi

Bütçe
20-21K
Kaliteli PSU'dur hocam alınabilir fakat kasayı neden Zalman M3 ile değiştirdiniz anlamadım. Önerdiğim kasa gayet geniş ve hava sirkülasyonu güzel bir kasaydı.
Haklısınız biraz Zalman M3 inceleme videosundan sonra öyle geldi gibi ama Dark Guardian 4x12cm RGB LED Fanlı, Full Cam Yan ve Mesh Ön Panel, USB 3.0 Bilgisayar Kasası (DKCHGUARDIAN) | Teknobiyotik almaya karar verdim dediğiniz gibi. Soğutucu olarak da ID-COOLING SE-224-XT Black V2 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat değil mi?

PSU olarak hangisinde karar kılalım fiyat farkına değer mi PSU?

Haklısınız biraz Zalman M3 inceleme videosundan sonra öyle geldi gibi ama Dark Guardian 4x12cm RGB LED Fanlı, Full Cam Yan ve Mesh Ön Panel, USB 3.0 Bilgisayar Kasası (DKCHGUARDIAN) | Teknobiyotik almaya karar verdim dediğiniz gibi. Soğutucu olarak da ID-COOLING SE-224-XT Black V2 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat değil mi?

PSU olarak hangisinde karar kılalım fiyat farkına değer mi PSU?
Soğutucu olarak bunu alabilirsin hocam attığın soğutucuyla arasında büyük bir fark yok:

Fazla para vermemek adına PSU olarak bunu alabilirsin:
Fiyatı uygun şu an. Kaliteli bir model.

Soğutucu olarak bunu alabilirsin hocam attığın soğutucuyla arasında büyük bir fark yok:

Fazla para vermemek adına PSU olarak bunu alabilirsin:
Fiyatı uygun şu an. Kaliteli bir model.
Soğutucu ve PSU aralarında 100 lira fark var aralarında hangisi iyiyse onu alayım hocam 200 liradan kaçmak istemiyorum daha iyiyse.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı