20.000₺ - 25.000₺ arası monitör önerisi

Bütçe
20.000₺-25.000₺

rouiax

Femtopat
Daha fazla  
Aradığım özellikler

-4K çözünürlük
-120 ve 160 Hz arası
-IPS panel
-Dahili hoparlör olmasın
-DP, HDMI görüntü aktarım teknolojilerine sahip olsun
-27 inch
-5 ms ve daha az tepki süresi
-Ayarlanabilir yükseklik ve açı
-Düz ekran
-Mümkünse UV korumalı olmalı
-Ölü piksel ve bleeding konusunda mimlenmemiş modeller

Tavsiyelerinizi bekliyorum. Araştırma yaptıkça yeni şeyler öğreniyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
32 inç OLED monitörler var. Çok iyi özellikleri var. Neden 27 inç IPS
dediğim gibi araştırma yapmaya devam ediyorum ve hangisinin daha iyi olduğunu pek bilmiyorum. şu an edindiğim bilgilere göre böyle bir liste yaptım. elbetteki daha iyi olanı tercih ederim. bu yüzden sizin daha iyi dediğiniz monitörü de bilmek isterim.

Dediğim gibi araştırma yapmaya devam ediyorum ve hangisinin daha iyi olduğunu pek bilmiyorum. Şu an edindiğim bilgilere göre böyle bir liste yaptım. Elbetteki daha iyi olanı tercih ederim. Bu yüzden sizin daha iyi dediğiniz monitörü de bilmek isterim.

Monitör bu. Oldukça pahalı ancak. Piyasanın en iyisi şu anda bana göre. Hatta soklarda kalmadı yetiştiremiyorlar. Keza hem ASUS'un hem de LG'nin Dual mod 32inç monitörleri de var. Dilerseniz 1080p moduna alıp 480 Hz de CS:GO Valorant gibi FPS oyunları oynayabiliyorsunuz. Dilerseniz orijinal modunda 4K 240Hz de film oyun vs için kullanabiliyorsunuz. Hem oyuncu hem film monitörü
eylül ekim gibi satışa çıkacak deniyor
lg nin monitörü piyasada ancak ben göremedim henüz ülkemizde

Monitör bu. Oldukça pahalı ancak. Piyasanın en iyisi şu anda bana göre. Hatta soklarda kalmadı yetiştiremiyorlar. Keza hem ASUS'un hem de LG'nin Dual mod 32inç monitörleri de var. Dilerseniz 1080p moduna alıp 480 Hz de CS:GO Valorant gibi FPS oyunları oynayabiliyorsunuz. Dilerseniz orijinal modunda 4K 240Hz de film oyun vs için kullanabiliyorsunuz. Hem oyuncu hem film monitörü
eylül ekim gibi satışa çıkacak deniyor
lg nin monitörü piyasada ancak ben göremedim henüz ülkemizde
Kardeş bu monitörler gayet iyi. Hatta piyasadaki en iyiler bunlar. Ancak bütçemin iki katı neredeyse. Bu fiyata kasa toplarım. Tabi teknoloji de sürekli gelişiyor. O yüzden almışken iyisini almak isterim. Sonra gelişen teknolojiye ayak uyduramıyor aldığım ürün.
Öte yandan siz ne düşünüyorsunuz birikime devam edip bunlardan birini mi alayım? Fakat düşününce o kadar param olsa da alır mıydım bilmiyorum. Aşırı uç bir fiyat bana göre. Bir de ben çok oyun oynayan ve film izleyen biri değilim. Genel olarak bir şey satın alırken konforu ve geleceğe yönelik olmasına dikkat ederim. O yüzden böyle özellikleri sıraladım. Çünkü örnek olarak artık youtube videoları bile 4K ya geçti.

2015 PC ve TN panel 1080p monitör var...seneye 10. Yılını dolduracak. Sağlam bir PC toplayacağım ve ona yakışır 4K monitör alacağım. ASUS 4K udcm 58 bin. Yeni çıkacak Dual modlu olan Pro oyunculara da hitap ettiği için 80kdan aşağı olmaz. 58 bin çok yüksek ancak en iyi monitör bu şimdilik. Rekabet arttıkça fiyatlar düşse de enflasyonla yine 60k civarı olacaktır seneye de

Geri
Yukarı