20.000- 25.000 arası sistem önerisi

0 dan toplamak daha pahalı oluyor değil mi? bütçeye göre fiyat-performans açısından en mantıklısı hazır sistemler yanlış bilmiyorsam. Yardımlarınız için teşekkür ederim, uygun bir sistem gözüme çarparsa burada paylaşırım o halde size sormak için.
Tek tek sıfırdan toplarsanız indirimleri vs çok iyi takip etmeniz, anlık alımlar yapmanız lazım. dakikalar içinde bile kampanyalı ürünler bitebiliyor. ancak o zaman hazır sistem fiyatına yakın sistem toplayabilirsiniz. ben uğraşamam dediğinizde malesef hazır sistemlere kalıyorsunuz. malesef dememin nedeni hazır sistemlerde bütün ürünlerin kutusu açılmış oluyor yani %100 sıfır olduğundan kesin olarak emin olamayabilirsiniz. ama tek tek topladığınızda koruma bandı açılmamış bir ürün için %100 sıfır olduğuna emin olmanız mümkün. bazı durumlarda sahte ambalajlar-koruma bantları filanda olabiliyor ama çok istisnai bir durum. hazır sistemlerde illaki teşhir, iade, kullanılmış ürün vs olur diye birşey yok tabi. satın aldığınız yer önemli, tabi kutular açıldığı için bir riski var. bazı yerler hazır sistem olsa dahi montaj yapmadan tek tek gönderebiliyor fakat buda istisnai bir durum genelde hazır sistemler montaj yapılıp öyle gönderiliyor.

Hocam bu çok iyi duruyor. Elinize emeğinize sağlık hem de 3070 Ti. Son merak ettiğim bir husus var. Cahilliğime verin, ilerde sistem yetmediği zaman daha iyi parçalar alarak mesela ekran kartını kullanmaya devam edebilirim değil mi? ara sıra forumlarda okuyorum uyumluluk probleminden falan bahsediyorlar da bu topladığınız sistemde öyle bir sorun olmaz sanırım.
bir de acele ediyorum esasen yeni yıl geldiği zaman malum asgari ücrete zamla birlikte ürünlerin fiyatları fırlayacak, üretici ve ticaretle uğraşan insanlar bu tarz zamlarda bir anda bindirim yaparlar.

Hocam bu çok iyi duruyor. Elinize emeğinize sağlık hem de 3070 Ti. Son merak ettiğim bir husus var. Cahilliğime verin, ilerde sistem yetmediği zaman daha iyi parçalar alarak mesela ekran kartını kullanmaya devam edebilirim değil mi? ara sıra forumlarda okuyorum uyumluluk probleminden falan bahsediyorlar da bu topladığınız sistemde öyle bir sorun olmaz sanırım.
bir de acele ediyorum esasen yeni yıl geldiği zaman malum asgari ücrete zamla birlikte ürünlerin fiyatları fırlayacak, üretici ve ticaretle uğraşan insanlar bu tarz zamlarda bir anda bindirim yaparlar.
Evet devam edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı