20.000- 25.000 TL sistem önerisi

Bütçe
20.0000

tuzkral

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle normal bir PC oyuncusu değilim.
Daha yeni evlendim bunu neden söylüyorum çevremdeki herkes bilgisayar alıp ne yapacaksın diyor, ama bende PC oyunculuğuna geçmek boş zamanlarımda hem kendi işim olan Photoshop Premier vb programlarla vakit geçirmek istiyorum.
Halihazırda 940 ve 150 MX ekran kartları olan 7 ila 5 yıl öncesinin normal diyebileceğimiz laptoplar var.
Amacım 27 inc bir monitör alıp masaüstü oyunculuğuna geri dönmek. Önerileriniz nelerdir? PC anlamında? Ve sizce mantıklı bir şey yapar mıyım bilgisayar alarak?

Birkaç konuda daha aynı bilgisayar tavsiyenizi gördüm, sizce fiyatını hak ediyor mu daha indirimli güzel sistem bulunabilir mi?

Fiyatini hak ediyor. 27 inch icin bunu oneririm.

En ucuz 7500F, 4060 Ti sistem. Fiyat avantaji fazla. Alinabilir parcalarla.

Fiyatini hak ediyor. 27 inch icin bunu oneririm.

En ucuz 7500F, 4060 Ti sistem. Fiyat avantaji fazla. Alinabilir parcalarla.

Anladım sağ olun, monitörde Gigabyte markasını nasıl buluyorsunuz? Kendini ispat etmiş bir monitör markası mıdır?

Anladım sağ olun, monitörde Gigabyte markasını nasıl buluyorsunuz? Kendini ispat etmiş bir monitör markası mıdır?

27 inch olarak fiyati uygun su an. 24 inch olanini kullanıyorum. Olu piksel cikmasa cok iyi monitor. Yine de iyi monitor. Renkleri, Hz, fiyatiyla budget monitor. Markaya degil, modele bakmak lazim. Bu G24F2 ve G27F2 guzel F/P modeller.

27 inch olarak fiyati uygun su an. 24 inch olanini kullanıyorum. Olu piksel cikmasa cok iyi monitor. Yine de iyi monitor. Renkleri, Hz, fiyatiyla budget monitor. Markaya degil, modele bakmak lazim. Bu G24F2 ve G27F2 guzel F/P modeller.

Işık sızması problemi var diyorlar şöyle küçük bir baktım ama var mıdır monitörde öyle bir sıkıntı, bir de piksel sayılma ne kadar oluyordur acaba.

Işık sızması problemi var diyorlar şöyle küçük bir baktım ama var mıdır monitörde öyle bir sıkıntı, bir de piksel sayılma ne kadar oluyordur acaba.

Daha once 27 inch kullanmadigimdan bilemem ama cogu kisi FHD 24 inch icin has olsa da, 27 Inch'te kotu degil.

İsik sizmasi ise her IPS panel icin gecerli olabilir.

Daha once 27 inch kullanmadigimdan bilemem ama cogu kisi FHD 24 inch icin has olsa da, 27 ınch'te kotu degil.

İsik sizmasi ise her IPS panel icin gecerli olabilir.

Anladım hocam, bir de bulmuşken sorayım efsane kasım dediğimiz dönemde daha iyi bir sistem toplanabilir mi?

Anladım hocam, bir de bulmuşken sorayım efsane kasım dediğimiz dönemde daha iyi bir sistem toplanabilir mi?

Su an zaten attigim sistemin toplamasina gore fiyat avantaji var. Simdiden al derim.

Geri
Yukarı