20.000-25.000TL laptop önerisi

Bütçe
20.000-25.000TL
Bahsettiğiniz gibi bu sebepten ötürü laptop alma fikrine aklım yattı.

SteelSeries klavyeler yeterli mi sizce yoksa fazladan bir klavye alınmalı mı?

Oyun oynarken WASD tuşunda sıkıntı yok ancak diğer tuşlarda ısı hissediliyor. Eğer laptop standı kullanacaksanız harici klavye almanızı öneririm. Ama eğer hep taşayacağım ben bu laptopu diyorsanız yeterli bir klavye çok seste çıkarmıyor.

Fiyatı aşağı çekebilmek adına yurtdışından alışveriş yapabilme şansım var, amazon.de üzerinden yeni ASUS laptop önerebilirseniz çok sevinirim :)

Amaç oyun mu render mı? Oyunsa hangi oyunlar?

Her ikisi de. Oyun olarak ise her türlü oyunu oynuyorum diyebilirim, AAA kalitesinde bilgisayarı zorlayabilecek hikaye oyunları, Valheim tarzı arkadaşlarla girilecek oyunlarda dedicated serverı üstüme aldığım zaman beni üzmeyecek bir bilgisayar arıyorum.

Her ikisi de. Oyun olarak ise her türlü oyunu oynuyorum diyebilirim, AAA kalitesinde bilgisayarı zorlayabilecek hikaye oyunları, Valheim tarzı arkadaşlarla girilecek oyunlarda dedicated serverı üstüme aldığım zaman beni üzmeyecek bir bilgisayar arıyorum.
Bekleme şansınız varsa yeni Legion modelleri sizin için biçilmiş kaftan gibi duruyor. ASUS modellerinde MUX Switch yok, bu sizin için problem olmayacaksa tercih edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı