20.000 - 30.000 TL laptop önerisi

merabaamet

Centipat
Büyük ihtimalle oyun ağırlıklı alacağım ve uzun süreli olursa daha iyi olur benim için tasarımı pek önem arz etmiyor veya RGB olup olmaması soğutması falan iyi olursa da fena olmaz.

17.3 inç için 20.4 -20.5 Monster bakabilirsin.

17.3 inç için 20.4 -20.5 Monster bakabilirsin.

Monster yerine 17.3 isteniyorsa Acer daha mantıklı diye düşünüyorum. Monster tavsiye etmiyorum, ileri ki dönemlerde sorun çıkarıyor.

Monster yerine 17.3 isteniyorsa Acer daha mantıklı diye düşünüyorum. Monster tavsiye etmiyorum, ileri ki dönemlerde sorun çıkarıyor.

O iki modelin çıkarttığı bir sorun yok, kaldı ki diğer markalar ile alakalı binlerce sorun konusu bulabilirsin, Monster'e özel değil laptop sorunları. Oturmuş ve en iyi 2 togfang kasalı Monster modeldir. Sen kendi tavsiyeni vermişsin zaten bende kendi tavsiyemi verdim. Monster ile alakalı tartışmaya girip laf anlatmak istemiyorum artık iyi akşamlar.

Son düzenleme:
O iki modelin çıkarttığı bir sorun yok, kaldı ki diğer markalar ile alakalı binlerce sorun konusu bulabilirsin, Monster'e özel değil laptop sorunları. Oturmuş ve en iyi 2 togfang kasalı Monster modeldir. Sen kendi tavsiyeni vermişsin zaten bende kendi tavsiyemi verdim. Monster ile alakalı tartışmaya girip laf anlatmaktan istemiyorum artık iyi akşamlar.
Bende zaten 17.3 için daha iyi olur dedim. Nasıl böyle bir tavsiye verirsin demedim. Neyse iyi akşamlar hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı