20.000-30.000 TL'ye telefon önerisi

Domyos

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik 3.Sınıf Öğrencisi
Redmi Note 7 telefonum kullanılamaz hale geldiği için yeni bir telefona ihtiyacım var. Telefondan beklentim pil performansı, güncelleme desteği ve sorunsuz arayüz.
Eski telefonumu 5 yıla yakın kullandım çok sık telefon değiştirmiyorum. Apple ya da Android olabilir.

S23 (256gb) en iyisi ancak ciddi pil beklentin varsa Nothing Phone 2 de olabilir. GT 3 de 240w şarj desteğiyle öne çıkan diğer bir cihaz.

Redmi Note 7 telefonum kullanılamaz hale geldiği için yeni bir telefona ihtiyacım var. Telefondan beklentim pil performansı, güncelleme desteği ve sorunsuz arayüz.
Eski telefonumu 5 yıla yakın kullandım çok sık telefon değiştirmiyorum. Apple ya da Android olabilir.

bütçeyi arttırabilirim diyorsan

Eski telefonumu 5 yıla yakın kullandım çok sık telefon değiştirmiyorum. Apple'ya da Android olabilir.

Kaçak S23 Ultra eski telin IMEI'sini ona at mis.

Peki bütçeyi 40.000 TL seviyesine çıkarıp S23+ almaya değer mi? S23 ile ciddi farkı var mı?
Pil performansı bakımından ciddi fark var. Bir de haliyle ekran daha büyük. Onun dışında devasa bir fark yok. Daha büyük ekran ve daha uzun pil performansı diyorsan alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı