20.000-30.000 TL'ye telefon önerisi

Sadece gümrükten geçirilmiyor orijinallerinden ne farkı var garanti dışında.
Garanti gayet büyük bir etken. Cebinden 40.000 lira çıkacak ve satın alacağın cihazın garantisi olmayacak, sence de saçma değil mi?

Redmi Note 7 telefonum kullanılamaz hale geldiği için yeni bir telefona ihtiyacım var. Telefondan beklentim pil performansı, güncelleme desteği ve sorunsuz arayüz.
Eski telefonumu 5 yıla yakın kullandım çok sık telefon değiştirmiyorum. Apple'ya da Android olabilir.

Bu klasmanda alabileceğiniz en iyi telefon budur tavsiye ederim.

poco f5 pro

Herhangi bir kaçak cihazın 5 yıl kullanıldığını görmedim. Var mı böyle birisi? Uzun kullanımda sorun çıkarmadığı kesin mi?

Size kaçakla sahteyi ayrı ayrı anlatayım kaçak telefon tüm parçaları orijinal orijinalden hiçbir farkı olmayan sadece gümrükten kaçak geçirilen telefondur yani üstüne vergi ücreti vb şeyler binmez.

Sahte telefon ise orijinalle yakından uzaktan hiçbir alakası olmayan parçaları değişik telefondur.

Size kaçakla sahteyi ayrı ayrı anlatayım kaçak telefon tüm parçaları orijinal orijinalden hiçbir farkı olmayan sadece gümrükten kaçak geçirilen telefondur yani üstüne vergi ücreti vb şeyler binmez.

Sahte telefon ise orijinalle yakından uzaktan hiçbir alakası olmayan parçaları değişik telefondur.
Telefona sahte demedim. Imei vs. gider kullanıcı uğraşmak istemez ki istemiyormuş.

@CaptainKirk F5 PRO şu an hiçbir alanda en iyi değil. Ne en güçlü SoC'u barındırıyor, ne en iyi kamerayı barındırıyor, ne en uzun güncellemeyi barındırıyor, ne en stabil UI'ı barındırıyor. Neye göre en iyi telefon diyebiliyorsun anlamak güç. İyi bir oyun cihazı diyebilirsin, iyi bir ekranı var diyebilirsin; ama en iyi telefondur diyemezsin.

Geri
Yukarı