20.000-30.000 TL'ye telefon önerisi

@Domyos F5 PRO'da Snapdragon 8+ Gen 1 var. Snapdragon 8 Gen 1 gibi kötü bir SoC değil ancak Snapdragon 8 Gen 2 bulunduran S23 veya S23 Plus alma imkanın varken mantıksız. Tabii telefon alırken sadece SoC'a bakılmaz ama bu da en büyük etkenlerden bir tanesi.

Hocam buna ben de baktım ama 8 gen 1 için verimsiz diyorlar aynı fiyata S23'ün içinde 8 gen 2 geliyor

Hocam S23'ün 128 GB olan versiyonu 30k limitin içinde eğer o kadar para verecekseniz 128 GB'lık almayın bence.

8gen 1 üzmez tanıdığımda var hiçbir problem yok ısınma belli olmuyor performans kaybı olmuyor...

düzeltme
(s23 256lık 29kymış benim hatam pardon)

Dedim ki bu klasmanda alınabilecek en iyi telefon işlemcisi...
Öyle bir şey dememişsin, kendi yazdığın mesajdan haberin yok sanırım.
Bu klasmanda alabileceğiniz en iyi telefon budur tavsiye ederim.

Sadece oyun için kullanılmaz zaten kamerası OIS destekli.
Ee? OIS var diye kamerası iyi mi oluyor yani? Kullandığı kamera sensörü, OmniVision OV64B. Bu sensörü Redmi Note 10S, OnePlus Nord N10 5G gibi zamanında 5.000 TL'ye satılan ucuz ve giriş seviyesi telefonlara da koydular. Şimdi F5 Pro'ya bakalım, 30.000 TL fiyat etiketi var. 30.000 TL'lik telefonun içerisinde, 5.000 TL'lik telefon ile aynı kamera sensörü var ve sen buna sırf OIS var diye iyi kamerası var diyorsun. Pes.

Yanlış bilgi: S23 ISOCELL GN3 kullanmaktadır.

Ee? OIS var diye kamerası iyi mi oluyor yani? Kullandığı kamera sensörü, OmniVision OV64B. Bu sensörü Redmi Note 10S, OnePlus Nord N10 5G gibi zamanında 5.000 TL'ye satılan ucuz ve giriş seviyesi telefonlara da koydular. Şimdi F5 Pro'ya bakalım, 30.000 TL fiyat etiketi var. 30.000 TL'lik telefonun içerisinde, 5.000 TL'lik telefon ile aynı kamera sensörü var ve sen buna sırf OIS var diye iyi kamerası var diyorsun. Pes.

Hocam sakin olun lütfen ilk dediğimi demek istemiştim orada yazdığım yerleri karıştırmışım.
Ayrıca 9280 X 6920 piksel 24 FPS, 3840 X 2160 piksel, 60 FPS çekebilmekte o 5 bin TL dediğiniz telefonlar bunları yapamaz işlemcisi gereği.
O telefonlar ortalama 10 bin TL oldu ve kamerası hariç çöp cihazlar.

Üstüne üstlük S23'ün kamera sensörü Samsung ISOCELL HM2 sensör.

Bu sensör:

General Mobile GM 22 Pro,
Redmi Note 11S,
Redmi Note 10 Pro,
Redmi Note 12S telefonlarında kullanılıyor. Önemli olan sensör değil sadece, verdiği performansı da çok önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı