20.000₺ Gaming laptop önerisi

Bütçe
20.000₺

Alpiii

Centipat
Daha fazla  
Maksimum bütçem 20.000₺ Valorant CS:GO Metin2 tarzı oyunlar oynamak için ikinci el Gaming laptop ne alabilirim?

İkinci el yüksek Watt'lı 4050 denk getirebilirseniz harika olur.

Bu tarz net bir bilgim yok o yüzden sizlerden yardım almak istedim.

Bütçe artarsa en iyisi bu olur.

Bu beni uzun bir süre götürür mü o bütçeyi zorlayabilirim bir de internetten alınır mı?

Bu beni uzun bir süre götürür mü o bütçeyi zorlayabilirim bir de internetten alınır mı?

Pek uzun götürmez ikinci elde daha iyi modeller vardır ikinci ele yönelebilirsiniz.

İnternetten almazsanız o bütçeye ofis laptopu bulursunuz sadece. Ayrıca amaç sadece oyunsa Steam Deck ve türevleri de gayet bakılası bence.

İnternetten niye alınmasın, milyonlarca insan alıyor.

Uzun süre götürür fakat 3050 şuan fiyatını pek haketmiyor, dediğiniz oyunları çok rahat oynatır lakin parasını haketmiyor, Biraz daha çıkıp sıfır 4050'li cihazlar da tercih edebilirsiniz.

İnternetten niye alınmasın, milyonlarca insan alıyor.

Uzun süre götürür fakat 3050 şu an fiyatını pek hak etmiyor, dediğiniz oyunları çok rahat oynatır lakin parasını hak etmiyor, biraz daha çıkıp sıfır 4050'li cihazlar da tercih edebilirsiniz.

Desteğiniz için teşekkür ederim peki bana örnek olması için bir tane link bırakbilir misiniz?

tavsiyem 16 gb ram li laptop almanız bu devirde 8gb çok yetersiz

Geri
Yukarı