20.000 TL Gaming Laptop Önerisi

Bütçe
15 ile 20.000 arası
İşlemci eski ve kasası sorunlu. Bu fiyata berbat.

Bu cihaz sorunsuzdu.
Hocam Game Garage mı önerirsiniz yoksa bu cihazı mı? https://www.hepsiburada.com/acer-ni...-004-p-HBCV000010IMM9?magaza=BOZDAN Teknoloji 6 gb ekran kartı hafızası sebebiyle en güçlü adayım bu cihaz ama Acer markası hakkında pek bilgim yok.

Hocam Game Garage mı önerirsiniz yoksa bu cihazı mı? https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-intel-core-i7-10750h-16gb-512gb-ssd-rtx3060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-qb2ey-004-p-HBCV000010IMM9?magaza=BOZDAN Teknoloji 6 gb ekran kartı hafızası sebebiyle en güçlü adayım bu cihaz ama Acer markası hakkında pek bilgim yok.

Acer'ın soğutması bir tık önde ancak işlemcisi ısınan bir işlemci. Yani ikisinin de ısı değerleri ortalama olacaktır.

Acer iyi markadır ancak önerim Game Garaj. MSI GL76 kasası kullanıyor zaten, kaliteli yani.

Hocam bu 2 ürünün indirimi gayet iyi 4000₺ artırıp legion almanızı kesinlikle öneririm.

Hocam bu 2 ürünün indirimi gayet iyi 4000₺ artırıp legion almanızı kesinlikle öneririm.

Hocam 12 taksit ile alacağım +7k koymam lazım, biraz fazla kaçıyor maalesef

Aynı durumdaydım hocam 3050Ti düşünüyordum sonra biraz daha arttırıp 3060 almaya karar verdim.
19.999 Liraya düşüyor, takip edip yakalarsanız gayet iyi cihaz. Muadillerine göre +sı fazla. Konuda 10. nesil işlemcili laptop önerilmiş kaçının ondan. 12. Nesil laptoplar 1 1.5 ay içinde geliyor, onları beklemek de isteyebilirsiniz. Yeni cihazlar ucuz olmayacaktır ama eski nesil cihazları ucuza kapabilirsiniz belki.

Aynı durumdaydım hocam 3050Ti düşünüyordum sonra biraz daha arttırıp 3060 almaya karar verdim.
19.999 Liraya düşüyor, takip edip yakalarsanız gayet iyi cihaz. Muadillerine göre +sı fazla. Konuda 10. nesil işlemcili laptop önerilmiş kaçının ondan. 12. Nesil laptoplar 1 1.5 ay içinde geliyor, onları beklemek de isteyebilirsiniz. Yeni cihazlar ucuz olmayacaktır ama eski nesil cihazları ucuza kapabilirsiniz belki.
Hocam kesinlikle 3060 alın , 3050 biraz fiyat performans için sorunu fazla

Yeni konular

Geri
Yukarı