20.000 TL hazır sistem önerisi

Rami 32yapmami onerirmisiniz 16 yeterli olur mu?

Amd olması her ne kadar korkutsada sorun olcagini sanmiyorum novadan iyiyse victoru alirim ben fiyatlar ayni sonucta.
16 günümüz oyunları için yeterli. 32gb ram için para harcamaya hiç gerek yok.

Peki soğutucu ayri aliyorum fan ise ayri almiyorum zaten kasadan cikiyor degil mi. Sogutucu olarak oneriniz nedir? SE-214-XT bi arkadaş bunu onermisti.
Kasayı Gamepower alırsanız görseldeki gibi bir sürü fan geliyor içinde, ne kadar işlevleri olur bilmiyorum. Ekran kartı tutacağı Lian Li kasaya tam olarak sığmıyormuş zaten.

16 günümüz oyunları için yeterli. 32gb ram için para harcamaya hiç gerek yok.
Aslinda sistemi 6 7 sene kullanmayi dusundugunden sordum ama yine problem cikarmaz sanirim 16ram.

Kasayı Gamepower alırsanız görseldeki gibi bir sürü fan geliyor içinde, ne kadar işlevleri olur bilmiyorum. Ekran kartı tutacağı Lian Li kasaya tam olarak sığmıyormuş zaten.
Hocam gamepowerden mumkun oldugunca kaçiyorum ben suanki kasam gamepower dengi rampage pc calistirinca helikopter kalkiyor evde. Lian li kasada sığmiyorsa niye koymuslar ki hocam 😃

Aslinda sistemi 6 7 sene kullanmayi dusundugunden sordum ama yine problem cikarmaz sanirim 16ram.
Hocam sonradan yükseltmek istemem derseniz 32 yapabilirsiniz. Fakat bence 16 olarak kullanın şuan.

Hocam sonradan yükseltmek istemem derseniz 32 yapabilirsiniz. Fakat bence 16 olarak kullanın şuan.
Peki anladım bütçemi gozden geçirip ona gore karar vereceğim o zaman. O soğutucu ise victor kasaya sigiyor degil mi. Veya nova kasaya Arkadas victor sistemdeki lian li kasaya daha ekran kartinin sigmadigini soyluyorda buyuk problem olabilir yani 😃

Peki anladım bütçemi gozden geçirip ona gore karar vereceğim o zaman. O soğutucu ise victor kasaya sigiyor degil mi. Veya nova kasaya Arkadas victor sistemdeki lian li kasaya daha ekran kartinin sigmadigini soyluyorda buyuk problem olabilir yani 😃
Kasa hakkında hiçbir bilgi yazmıyor. Yorum yapmam pek doğru olmaz 😀

Ekran kartı değil ''ekran kartı tutacağı''. Sipariş verdikten sonra arayıp bilgilendiriyorlar zaten.

Ekran kartı değil ''ekran kartı tutacağı''. Sipariş verdikten sonra arayıp bilgilendiriyorlar zaten.
Yani yeni kasa alip parcalari ona mi aktaticaz ne sacma iş yapmiş site. Hem o kadar kasa icinden onu secip satiyolsr hemde aldiktan sonra sığmadigini soyluyolar 😃

Ekran karti tutacagida nedir bilmiyorum ancak sonuç olarak sığmayan bir şeyi satiyolar secili bir kasa uzerinden

Kasa hakkında hiçbir bilgi yazmıyor. Yorum yapmam pek doğru olmaz 😀
Hocam eger novayi alirsam onun icinde linkini attiginiz sogutucuyu alayim degil mi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı