20.000 TL hazır sistem önerisi

Red laser

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selam herkese.
İlk defa masaüstü bilgisayar alacağım. Parçalardan pek anlamadığım için size sormak istedim. YouTube videoları, forumları falan dolaştım ona göre hazır sistemlere bakmaya başladım.
Bütçe 20k en fazla 1-2K aşabilirim.
(Monitör dahil )
Genellikle oyun hikayeli arada da FPS tarzı oynarım.
Ben bir sistem buldum ne kadar götürür veya ekstra ne eklenmeli bilmediğimden sizden tavsiye almak isterim.

Asusun geri ödeme kampanyasıyla 14650 TL’ye geliyor. İşlemci ısınan bir işlemci olduğu için soğutucu olarak bunu tavsiye ederim:

Ayrıca 500 GB ssd yeterli olmayabilir ilerleyen dönemde. 1 TB yapmanızda fayda var, ama tabii ki size bağlı bir durum bu. Monitör olarakta bu iyi gider:

21K’ya denk geliyor bunlar.

ASUS'un geri ödeme kampanyasıyla 14650 TL'ye geliyor. İşlemci ısınan bir işlemci olduğu için soğutucu olarak bunu tavsiye ederim:

Ayrıca 500 GB SSD yeterli olmayabilir ilerleyen dönemde. 1 TB yapmanızda fayda var, ama tabii ki size bağlı bir durum bu. Monitör olarak da bu iyi gider:

21K'ya denk geliyor bunlar.

Teşekkürler hocam tavsiyen için. SSD için ne eklenmeli sence almışken tam alayım diyorum sonradan parçalarla uğraşmak zor geliyor.
Bir de monitör için biraz daha uyguna ne olabilir bir tık fazla gibi geldi monitör fiyatı

Teşekkürler önerin için bakacağım hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı