20.000 TL laptop önerisi

Bütçe
20000
HP victus öneririm, gerçekten kaliteli. 4 aya yakındır kullanıyorum, herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Victus hakkındaki tek sıkıntı, ekranın çok oynak olması, gerçekten de öyle, esnek bir yapıda olduğu için ekranı kaldırdığın zaman biraz sallanıyor. Hassas davranmak gerek.

20 bin TL gibi bir meblağ verip Casper alır mıydınız hocam?

Malzeme kalitesi olarak HP Victus serisi forumda birçok konuda değerlendirilip beğenildi diye biliyorum, isterseniz araştırabilirsiniz.
Teşekkürler, Victus'un özelliklerini bu fiyat için oldukça beğendim, ama ekranın sallanması cidden çok irrite eder gibi geldi bana. Başka bir öneriniz var mı?

Teşekkürler, Victus'un özelliklerini bu fiyat için oldukça beğendim, ama ekranın sallanması cidden çok irrite eder gibi geldi bana. Başka bir öneriniz var mı?

Hocam bu mevzu fazla abartılıyor. Durağan bir nesne durduk yere hareket etmiyor. Yani bu sıkıntıyı yaşamazsın bile. Sadece ekranı açarken savruk açarsan sallanır.

Her yönüyle süper bir laptop bulmak zor artıları ve eksileri arasında kıyas yapacaksın. Önerim Monster Tulpar v25.1 olacak ama yeni zam gelmiş tahminime göre birkaç gün sonra biraz daha uygun fiyatlardan satılır. Eski fiyatlarına yakın olursa kesinlikle kaçırma.
Hocam bu nokta çok kafamı karıştırdı, yeni zam gelmişken ve dolar çok ciddi artmışken neden birkaç güne fiyat düşürsünler? Laptop piyasası hakkında bir bilgim yok, o sebepten soruyorum.

Hocam bu nokta çok kafamı karıştırdı, yeni zam gelmişken ve dolar çok ciddi artmışken neden birkaç güne fiyat düşürsünler? Laptop piyasası hakkında bir bilgim yok, o sebepten soruyorum.

Uzun zamandır fiyatları takip ediyorum. Sadece geçmişteki yaşanan durumlarına göre söyledim en son ki zam yapıp tekrar indirim yaptıklarındada dolar bayağı uçuktu. Sanırsam pazarlama taktiği. Eski fiyatının üstüne 8 bin zam koydular 5 bin düşürürler indirim yapmış olurlar. Tabii bu da olmayabilir.

Geri
Yukarı