20.000 TL laptop önerisi

Yani istersen rog strixde alabilirsin ama illahaki rtx 3060 olcak diyosan o kısmını bilemem ama zaten rtx 3050 ve 3060 arasında ciddi fark yok
Ciddi fark var 3050 ve 3060 arasında, bazı oyunlarda 3050 60 fps verirken 3060 120 fps ye kadar çıkabiliyor. Eğer Cyberpunk 2077 gibi ağır oyunları ultra grafikte oynamak gibi bir isteği varsa 3050 den uzak durmalı. Yok ben CS-GO oynayacağım, PUBG, ETS2, Valorant, BeamNG Drive gibi çok ağır olmayan oyunları ultra grafiklerde oynayacağım diyorsa 3050ti ekran kartlı ve 16 GB RAM’li ROG Strix alabilir. Ryzen 7 4800H sabit işlemci zaten o bütçedeki Strix’lerde.

Attığında fena değil ama bu daha iyi olur:

Vatan da var, mağazadan alabilirim ama oyun vs performansı hakkında bilgin var mı?

Vatan da var, mağazadan alabilirim ama oyun vs performansı hakkında bilgin var mı?

Güzeldir hocam alabilirsiniz.

Bütçe artarsa.

ASUS ROG STRIX deneyimleme fırsatım oldu, teknik detaylara çok girmeyeceğim, ben olsam gözüm kapalı STRIX alırdım o bütçeye. Çok ki diğer laptoplardan 1-2 özelliği düşük olsun. Sadece malzeme kalitesi ve tasarımıyla bile diğer marka modelleri cebinden çıkarır. 2012'den beri ASUS ürünleri kullanıyorum ve hiçbir zaman beni üzmedi.

Eğer küçük ve taşınabilir bir cihaz istiyorsanız Zephyrus daha iyi bir seçenek olur. 14 inç ekran, 2K çözünürlük, yarı aydınlatmalı arka kapak tasarımıyla rakipsiz bir cihaz.

Attığında fena değil ama bu daha iyi olur:

Peki sizce bu nasıl?

Bununla aynı laptop değil mi? Ben mi bir şeyi göremedim?

Geri
Yukarı