20.000 TL laptop önerisi

Maalesef benim de gönlümde 3060 vardı fakat daha fazla arttırma şansım pek yok. Asus'un benzer özelliklerde https://www.hepsiburada.com/asus-ro...-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00001E2064 şu modeli de var. TUF mu daha iyidir acaba ROG mu ? (aradaki işlemci farkını görmezden gelirsek)

Bu var ama ek olarak 8 GB RAM almazasanız külüstür gibi çalışıyor haberiniz olsun bende farklı modeli var Lenovo Ideapad serisi iyi seridir güvenle kullanabilirsiniz.
Hocam Ideapad serisinin kronik sorunlarıyla alakalı çok fazla şikayet duydum. Biraz beni korkutuyor açıkçası.

Kalite ve sogutma olarak STRIX performansta TUF.
Peki performans olarak kastınız ne? Aynı işlemci/ekran kartı/ram vs vs. olan bir TUF ile STRIX yan yana geldiğinde TUF'u öne çıkaran nedir ?

Hocam Ideapad serisinin kronik sorunlarıyla alakalı çok fazla şikayet duydum. Biraz beni korkutuyor açıkçası.

Peki performans olarak kastınız ne? Aynı işlemci/ekran kartı/ram vs vs. olan bir TUF ile STRIX yan yana geldiğinde TUF'u öne çıkaran nedir?

Ideapad'da sadece adaptör sorunu var, TUF'ta MUX var DDR5 RAM var daha güçlü işlemci var hocam.

Kronik sorunları yok, sadece 3050 ve 3050 Ti modellerinde 135w adaptör geldiği için tam yükte şarja takılı olsa bile yavaş yavaş şarjı bitiyor. Diğer modeller sorunsuz.
Evet. Ben de ondan bahsetmiştim. Bütçemle alabileceğim modeli yüksek ihtimalle 3050ti olacağı için geri durdum.

Geri
Yukarı