20.000 TL laptop önerisi

Ufukasd

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, başlıkta da görmüş olduğunuz üzere 20.000TL bütçem var laptop almak istiyorum hem üniversite hem de oyun için bir arada olursa sevnirim bütçede hafif esneklikler olabilir sorun değil. Tercihim 3060 olması fakat zorunlu değil Monster ve Casper markalarını önermezseniz sevinirim sadece istemiyorum bu markalardan almak. Benim bulduğum bir laptop vardı fakat fiyatı 24.000TL'den 28000TL'ye yükselmiş :D fakat yine de aşağıya bırakıyorum buna yakın ya da aynı olursa şahane olur şimdiden teşekkürler.

Aynı durumu bende yaşıyorum hocam. 1 haftadır laptop arıyorum, araştırmaktan kararsız kalmaktan sıkıldım. Bütçeyi yükselttikçe daha üst modellere bakıyorum. Daha üst diye diye bütçemi aşıyorum. Araştırmam dahilinde bu fiyata kasa bakımından daha sağlıklı cihazlar tercih edebilirsiniz.
Örnek olarak MSİ tercih edebilirsiniz. Şuan bütçem el verse direkt tercih edebileceğim bir cihaz. MSI KATANA GF66 11UE-814XTR i7-11800H 16GB DDR4 RTX3060 GDDR6 6GB 512GB SSD 15.6" FHD 144Hz FreeDos Notebook | ITOPYA

Geri
Yukarı