20.000 TL laptop önerisi

Monster'in uzak durman gereken modelleri var, direk Monster'den uzak durmana gerek yok. Togfang kasa bu modelin sorunu yok.

Bütçe 1K artar ise:

Monster'in Clevo kasalı modellerinden uzak dur, Tongfang'lardan durmana gerek yok. Bunu alabilirsin.

Arkadaşlar MaxQ ve MaxP muhabbeti varmış. Acaba bu attığınız modellerden hangisi MaxQ veya hangisi MaxP bilginiz var mı?

Bu model hoşuma gitti hem HP güvende veriyor. Özelliklerde daha iyi gibi. Victus serisini ilk kez gördüm de Monster'den iyi midir acaba?
HP Pavilion serileri çok iyi değil diye biliyorum ve o laptop alınmaz, pahalı. O fiyata bu var.
Hocam 3050 Ti alma şansım varken 3050 almayı pek düşünmüyorum açıkçası.

Pavilion serisine kötü yorum geldiği için pek yakın değilim hocam o seriye.
Bu da hoşuma gitti 3060 için 1000 TL ekleyebilirim.
Monster'in uzak durman gereken modelleri var, direk Monster'den uzak durmana gerek yok. Togfang kasa bu modelin sorunu yok.

Bütçe 1K artar ise:

Teşekkürler bilgi için. Alttaki modeli beğendim ama bu ürüne 8 GB RAM takviyesi yapmam gerekiyor. Sitede de herhangi bir RAM ekleme bölümü göremedim. Şimdi alıp kendim eklersem de büyük ihtimal garanti dışı kalacak bu yüzden kafam karıştı.
Monster'in Clevo kasalı modellerinden uzak dur, Tongfang'lardan durmana gerek yok. Bunu alabilirsin.

Clevo veya Tongfang olduğunu nasıl anlarım diyeceğim de sanırım söylediğim Abra modeli Tongfang kasa. Yani güvenilir bir model yanlışım yoksa.

Geri
Yukarı