20.000 TL Laptop önerisi

Beratkocum16

Hectopat
20000TL'lik bir laptop arıyorum.
Mesela, Bu bilgisayar belirttiğim bütçeyi az da olsa geçse bile örnek olarak paylaşıyorum ama siz bunu da değerlendirebilirsiniz:

Zaten dediğim gibi "Ortalama" ortalama bir bütçe verdiğim için boşu boşuna yüksek fiyatlı ürünler hariç rahatlıkla 20bin TL üstü önerilerde bulunabilirsiniz.

Şimdiden teşekkürler.

www.akakce.com

3060'lı bir laptopun bu kadar ucuz fiyatta olması normal mi?

Ve bu segmentteki cihazlarda Mux teknolojisi olurmu?

Son düzenleme:

İkisine de ufak bir zam gelmiş. Nitro olanın indirime gitmesini bekliyorum. 🥺

Normal, Nitro'da MUX var Victus'ta yok.

Peki ya AMD laptop için iyi bir seçenek midir?
Çoğu kişi AMD'nin laptoplarda tercih edilmemesini öneriyor. Fiyat olarak Intel laptoplar daha yüksek meblağlarda satılıyor bunu bazı kişiler marka ismi payı olarak değerlendiriyor. Peki ya doğrusu nedir bilginiz varsa aydınlatırsanız sevinirim.

AMD işlemcilerin IGPU'su yer yer sıkıntı cikartsa da tercih edilmemeli gibi bir durum yok. Stok ve satıcı payına bağdaştırıyorum ben daha çok, bu modelin 12700H versiyonu bir ara 22.500'e satıldı mesela. Uzak bir zaman da değil.

AMD işlemcilerin IGPU'su yer yer sıkıntı cikartsa da tercih edilmemeli gibi bir durum yok. Stok ve satıcı payına bağdaştırıyorum ben daha çok, bu modelin 12700H versiyonu bir ara 22.500'e satıldı mesela. Uzak bir zaman da değil.

Anladım, Aslında Vatan Bilgisayar'dan almayı düşünüyorum ama Acer marka olan laptop un 3050 Ti olanı var fakat 3050 serisi hiç önerilmiyor baktığımda çok seçenek var ama her seçenekte bir parça değişiyor mesela ben bu cihazı çok sevdim öğrendiğime göre sadece ekran kalitesi (renk) kötüymüş fakat bu fiyatta biraz yüksek kalıyor, acaba bu siteden bütçeye göre en iyi olan laptopu önerebilir misiniz?

Ayrıca bu Laptop'da önerilmişti lakin Sosyal'de yorumlarına baktığımda bu fiyatın cihaza fazla olduğunu söylüyorlardı. Sizce alınır mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı