20.000 TL laptop önerisi

Bütçe
15-25 Bin
Bir rehber vardı forumda onunla yapıyordu veyahut YouTube.
Bios'tan yapılıyor evet ben de eski bilgisayarımda yapıyordum.

Iris Xe Graphics kafamı karıştırdı biraz. Ve tuş ışığı önemli hocam. Karanlık ortamda rahatça kullanmak istiyorum klavyeyi, kucağımda bir USB klavye ile de gezmek istemiyorum.
Hocam MSI'ın Intel Iris Xe vardı. Oyun testlerine şimdi baktım ve aslında fena değil ve tam size göre. Tuş ışığı var mı bilmiyorum ama olması gerek sonuçta eski model bilgisayarlardan değil. Ayrıca bakmadan yazabiliyorsanız zaten ışığa gerek yok ki yazılım öğreniyormuşsunuz. Hızlı yazabilmek için bakmadan yazabilmeye alışmanız gerekiyor. Ben de şuan fast fingers ta pratik yapıyorum bakmadan yazmak için. Her neyse çok boş yaptım😀
Bulursam atarım MSI laptopu.

Son düzenleme:
BIOS'tan yapılıyor evet ben de eski bilgisayarımda yapıyordum.

Hocam MSI'ın Intel Iris Xe vardı. Oyun testlerine şimdi baktım ve aslında fena değil ve tam size göre. Tuş ışığı var mı bilmiyorum ama olması gerek sonuçta eski model bilgisayarlardan değil. Ayrıca bakmadan yazabiliyorsanız zaten ışığa gerek yok ki yazılım öğreniyormuşsunuz. Hızlı yazabilmek için bakmadan yazabilmeye alışmanız gerekiyor. Ben de şu an Fast fingers ta pratik yapıyorum bakmadan yazmak için. Her neyse çok boş yaptım😀
Bulursam atarım MSI laptopu.

Hocam haklısınız aslında ama yine de bir istiyorum alışma süreci için. Şu an kullandığım Bluetooth klavye ile de çok zorlanınca.

Yeni konular

Geri
Yukarı