20.000 TL laptop önerisi

Bütçe
15-25 Bin

Hocam işlemcide bu kadar yükselmeye gerek yok dediğim gibi performanstan çok pil ömrü, kullanışlılık ve sağlamlık istiyorum. Fiyat olarak biraz daha uygun bir şeyler lazım.

NVIDIA hariç kaliteli Mobile GPU'lar çok üretilmez.
En kötü bu var.

Bütçemin üstüne çıkıyor maalesef. Üstte de belirttiğim gibi çok iyi bir işlemciye vs. ihtiyacım yok. Bütçeme uygun olması ve diğer istediklerimi karşılaması benim için daha önemli.

Bu nasıl hocam?

Iris Xe Graphics kafamı karıştırdı biraz. Ve tuş ışığı önemli hocam. Karanlık ortamda rahatça kullanmak istiyorum klavyeyi, kucağımda bir USB klavye ile de gezmek istemiyorum.

Hoca şimdi dediğiniz gibi Mac var ama onlar çok pahalı.
Bu iyi gibi. Minecraft'ta üzmez sizi benim 9-10 senelik dahili ekran kartı olan emektar 8 Chunk'ta 20-30 FPS veriyor.
Harici grafik katı istersen.

Hoca şimdi dediğiniz gibi Mac var ama onlar çok pahalı.
Bu iyi gibi. Minecraft'ta üzmez sizi benim 9-10 senelik dahili ekran kartı olan emektar 8 Chunk'ta 20-30 FPS veriyor.
Harici grafik katı istersen.

Hocam yine tek sıkıntı klavye aydınlatması maalesef. Sanırım biraz daha bekleyip bütçeyi arttıracağım. Böyle olmayacak :(

Veya sonradan aydınlatma eklememin bir yolu varsa o da işimi görebilir.

Hocam yine tek sıkıntı klavye aydınlatması maalesef. Sanırım biraz daha bekleyip bütçeyi arttıracağım. Böyle olmayacak :(

Veya sonradan aydınlatma eklememin bir yolu varsa o da işimi görebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı