20.000 TL laptop önerisi

ardacaglayan

Hectopat
Merhabalar iyi sosyaller! Başlıkta da yazdığım gibi bir laptop önerebilir misiniz? Java geliştirmek tasarım ve oyun amaçlı kullanacağım şimdiden teşekkürler.

En fazla 20.000 TL'ye kadar 5-6 yıl götürecek laptop önerisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar iyi sosyaller! Başlıkta da yazdığım gibi bir laptop önerebilir misiniz? Java geliştirmek tasarım ve oyun amaçlı kullanacağım şimdiden teşekkürler.

Şu olabilir diye düşünüyorum. Tulpar T7 V18.3 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook Pardon 20k en fazlaymış.

Bu cihazı 16 GB RAM ile birlikte alırsanız işiniz görebilir.

Bu 1.

Bu 2.

Bu da son olarak 3.

Monster olanları kendi isteğine göre ayarlayıp hem SSD hızını ayarlarsın RAID yapıp hem de RAM performansını istediğin gibi seçersin.
ALIENWARE GAMING LAPTOPS | Dell USA buradaki laptoplar uzun süre götürür seni her işini de görür.

Çok aşırı beğendim 2K ekran laptop ilk defa görüyorum açıkçası beni'de tekrar alsam'mı moduna soktunuz :D.

Çok aşırı beğendim 2K ekran laptop ilk defa görüyorum açıkçası beni'de tekrar alsam'mı moduna soktunuz :D.
Göz önünde olmaya fakat çok kaliteli bir marka dell sadece türkiye de değeri bilinmiyor bence. 5 sene önce aldığım dell laptop u hala kullanıyorum oyunlar konusunda idare eder, programlama yaparkende bir sıkıntı yok.
Mosterda güzel laptop ama kullanmadım hiç ve bu iki model laptop ağır laptoplar ama performans ve mobilite için katlanıla bilir bir ağırlık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı