20.000 TL laptop tavsiyesi

Benim önerim laptop alman zorunlu değil ise masaüstü alman. O paraya masaüstü alınır diyenlerden değilim paran varsa laptop yoksa masaüstü alırsın mantık olarak. Fakat hangi marka laptopa ne kadar para verirsen ver laptoplarda her zaman şans faktörü oluyor en az 100 lerce insan sorun yaşıyor laptoplarda bu yüzden önerim zorunlu değilse masaüstü alman yönünde.

Mevcut sistemim: B350 Gaming Pro, Ryzen3 1200, 2x8 2666MHz RAM, Corsair VS550W +80 Plus güç kaynağı ve GTX660 ekran kartı.

Emektarı yenileme kararı aldım ancak masaüstü hazır kurulu sistemlere güvenemedim bu gibi markalara özel üretilmiş parçalarla oluşturulan nispeten uygun fiyatlı sistemlerin performansının düşük olacağını, ya da İtopya gibi sitelerde toplanan sistemlerin içine konan parçaların garanti durumu gerçekten sıfır parça mı koyuyorlar vs. bu konuların cahili olduğum için güvenemedim toplama sistemlere.

Almışken MSI vs. gibi bir laptop alayım kafam rahat olsun diye düşündüm. Çok sık seyahat eden biri değilim ancak bilgisayarımı gerektiğinde yanımda götürebilme seçeneği masaüstü sisteme ağır bastı.

Mevcut sistemim: B350 Gaming Pro, Ryzen3 1200, 2x8 2666MHz RAM, Corsair VS550W +80 Plus güç kaynağı ve GTX660 ekran kartı.

Emektarı yenileme kararı aldım ancak masaüstü hazır kurulu sistemlere güvenemedim bu gibi markalara özel üretilmiş parçalarla oluşturulan nispeten uygun fiyatlı sistemlerin performansının düşük olacağını, ya da İtopya gibi sitelerde toplanan sistemlerin içine konan parçaların garanti durumu gerçekten sıfır parça mı koyuyorlar vs. bu konuların cahili olduğum için güvenemedim toplama sistemlere.

Almışken MSI vs. gibi bir laptop alayım kafam rahat olsun diye düşündüm. Çok sık seyahat eden biri değilim ancak bilgisayarımı gerektiğinde yanımda götürebilme seçeneği masaüstü sisteme ağır bastı.

YouTube'da bilgisayar toplayan kanallara bakabilirsin güzel topluyabiliyorlar. O diğer dediğin konuları araştırmak lazım ben her şekilde zorunlu değilse masaüstü alman yönündeyim az önce biri MSI laptopunun bir anda Google da bile 90 derece gördüğünü söyledi her zaman sorun çıkarabiliyor laptoplar hep şans faktörü var.

Geri
Yukarı