20.000 TL monitör dahil sistem önerisi

Bütçe
20.000TL

itsbatu

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba 20.000 TL (biraz geçebilir) fiyat bandında monitörlü PC toplayacağım
1080p Full ayarlarda neredeyse tüm oyunları 60+FPS oynatacabilecek uzun süreli idare etmeli

Gaming.gen.tr'deki Mantis-6700XT sistemi alacaktım ama kalkmış bende onun yerine
Bunları almayı düşünüyorum.
Bu sisteme B550M-K ve 1TB M.2 özelleştirmelerini yaptığımda 17.000TL oluyor sistem.
F/P olarak daha iyileri var mıdır önerebileceğiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Merhaba 20.000 TL (biraz geçebilir) fiyat bandında monitörlü PC toplayacağım
1080p Full ayarlarda neredeyse tüm oyunları 60+FPS oynatacabilecek uzun süreli idare etmeli

Gaming.gen.tr'deki Mantis-6700XT sistemi alacaktım ama kalkmış bende onun yerine
Bunları almayı düşünüyorum.
Bu sisteme B550M-K ve 1TB M.2 özelleştirmelerini yaptığımda 17.000TL oluyor sistem.
F/P olarak daha iyileri var mıdır önerebileceğiniz?

6750XT daha iyi bir ekran kartı.İşlemciyi 5600 yaparak alabilirsiniz.

6800 almayı düşündüm ama darboğaz olabilir diye gördüm forumda minimum 1 sene işlemciyi yükseltemeyeceğim bir problem olmayacaksa 6800 alacağım

Şöyle bi monitör de var bu monitör aynı gibi ekstra olarak hareket kabiliyeti daha iyi asusunkini mi tercih etmeliyim bunu mu

6800 almayı düşündüm ama darboğaz olabilir diye gördüm forumda minimum 1 sene işlemciyi yükseltemeyeceğim bir problem olmayacaksa 6800 alacağım

Şöyle bi monitör de var bu monitör aynı gibi ekstra olarak hareket kabiliyeti daha iyi asusunkini mi tercih etmeliyim bunu mu
6800 al zaten birkaç seneye istesede darboğaz yapamayacak. Grafikler çok hızlı gelişiyor.

6800 almayı düşündüm ama darboğaz olabilir diye gördüm forumda minimum 1 sene işlemciyi yükseltemeyeceğim bir problem olmayacaksa 6800 alacağım.

Şöyle bir monitör de var bu monitör aynı gibi ekstra olarak hareket kabiliyeti daha iyi asusunkini mi tercih etmeliyim bunu mu?

6800 bütçe yetiyorsa kaçırma direkt al şimdi darboğaz yapar evet ama 1 2 sene sonra yeni oyunlar çıkınca darboğaz olmaz.

Geri
Yukarı