20.000 TL PC toplama önerisi

Bütçe
20000 TL

Raptork

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar merhaba, dün aynı şekilde 20000 TL ile bir laptop almak için burada konu açmıştım ve HP Omen 17 RTX 3070 versiyonunda karar kılmıştım. Fakat belki duruma göre bu fiyata bir kasa alma ihtimalim de olabilir gibi duruyor. Dün de bazı arkadaşlar masaüstü önermişti ve bu fiyata acaba Omen kadar güçlü bir PC hazır kasa alınabilir mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar merhaba, dün aynı şekilde 20000 TL ile bir laptop almak için burada konu açmıştım ve HP Omen 17 RTX 3070 versiyonunda karar kılmıştım. Fakat belki duruma göre bu fiyata bir kasa alma ihtimalim de olabilir gibi duruyor. Dün de bazı arkadaşlar masaüstü önermişti ve bu fiyata acaba Omen kadar güçlü bir PC hazır kasa alınabilir mi acaba?
20fps falan daha iyi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bütçeniz gayet iyi size tavsiyem çekirdek sayısı yüksek işlemcilere yönelin derim.
https://www.itopya.com/serhat-akin-...-500gb-nvme-m2-ssd-geforce-rtx-raytracing-pc/

İşlemciyi değiştirince iş görecek bir sistem.

Hocam 3070 var bu bütçede 3060 Ti almak mantıksız olur.

Hocam 3070 ekran kartına görede yüksek bir işlemci gerekir, bütçe 3070 almaya yeter ama işlemci de onunla birlikte yüksek olması gerekir. Ekran kartı iyi işlemci orta düzey olursa, verim çok düşer, almaya değmez yani.

Hocam 3070 ekran kartına görede yüksek bir işlemci gerekir, bütçe 3070 almaya yeter ama işlemci de onunla birlikte yüksek olması gerekir. Ekran kartı iyi işlemci orta düzey olursa, verim çok düşer, almaya değmez yani.

5600X 3070 Ti'a kadar besleyebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı