20.000 TL PC toplamak önerisi

Hocam 1080P AAA oyunlarda da artık 8GB VRAM aşılıyor.

27" Monitör ile konumuzun alakası bile yok. Heralde 2K monitör demek istediniz.
Bütçeniz 2K monitöre yetmiyorsa 20.000 liralık sistem almanın mantığı yok zaten. Yaklaşık 15.000tl bütçede 1080P için 3060 12GB veya 6700XT sistemler var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet saat gereği 2k yazmayı unuttum.Şuan için gerek yok evet ama gelecek de olabilir o yüzden zorlamak istiyorum çünkü her zaman değiştiremiyoruz.
Videoyu izledim de şuan mantıklı geldi sanırım rx6800 mantıklı seçenek.2k monitör de eklendiğimde 30-31bin tl aşmasa mutlu olacağım.

Son düzenleme:
Evet saat gereği 2K yazmayı unuttum. Şu an için gerek yok evet ama gelecek de olabilir o yüzden zorlamak istiyorum çünkü her zaman değiştiremiyoruz.

Sistemi toplarken 2K monitör alsam mı ikilemini bende yaşamıştım ama bütçemi zorladığı için alamamıştım maalesef. Şu anki aklım olsa bütçeyi biraz daha zorlayıp alırdım ama.

Sistemi toplarken 2K monitör alsam mı ikilemini bende yaşamıştım ama bütçemi zorladığı için alamamıştım maalesef. Şu anki aklım olsa bütçeyi biraz daha zorlayıp alırdım ama.
Arkadaşın attığı videoyu izleyince fikrim değişti sanırım almamak mantıksız olacak.

Geri
Yukarı