20.000 TL RTX 3060 Ti sistem önerisi

Bütçe
20,000

xBruno

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Hazır sistem alacaktım ve en çok i5 12400F ve Ryzen 5 5600X var. Hangisini tercih edeceğime kara veremedim. Yayın da açacağım ve genellikle Valorant oynuyorum.

Aşağıya benim bulduğum hazır sistemleri atıyorum. Bunlardan hangisini alsam daha iyi olur? Anakart modeli falan hesaba katarsak uzun kullanım açısından hangisini almalıyım ve siz de eğer RTX 3060 Ti bir hazır sistem biliyorsanız veya bu ay içinde çıkacak bir sistem varsa söyler misiniz? Sizin de linklerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

DEFY 5T12-3060Ti - Game Garaj (bunun anakartı BIOSTAR, kötü bir anakart olabilir uzun kullanım sırasında)
Slate Pro 3050 V2 | AMD R5 5600X | 2 x 8 GB DDR4 | RTX 3050 8 GB | 480 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com (Bunda RTX 3060 Ti var, özelleştirmelerden koydum.)
Not: Hiçbirinde özel soğutucu yok. Hepsi stok fanla. Soğutucuyu sonra alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Hazır sistem alacaktım ve en çok i5 12400F ve Ryzen 5 5600X var. Hangisini tercih edeceğime kara veremedim. Yayın da açacağım ve genellikle Valorant oynuyorum.

Aşağıya benim bulduğum hazır sistemleri atıyorum. Bunlardan hangisini alsam daha iyi olur? Anakart modeli falan hesaba katarsak uzun kullanım açısından hangisini almalıyım ve siz de eğer RTX 3060 Ti bir hazır sistem biliyorsanız veya bu ay içinde çıkacak bir sistem varsa söyler misiniz? Sizin de linklerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

DEFY 5T12-3060Ti - Game Garaj (bunun anakartı BIOSTAR, kötü bir anakart olabilir uzun kullanım sırasında)
Slate Pro 3050 V2 | AMD R5 5600X | 2 x 8 GB DDR4 | RTX 3050 8 GB | 480 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com (bunda RTX 3060 Ti var, özelleştirmelerden koydum.)
Not: Hiçbirinde özel soğutucu yok. Hepsi stok fanla. Soğutucuyu sonra alacağım.

Eğer ekran kartını AMD düşünüyorsan bu sisteme bakabilirsin RAM'i 32 GB yapıp sıvı soğutma alırsan 20 bin falan tutar.

Geri
Yukarı