20.000 TL sistem önerisi

ibrahimkekec

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Bu fiyata rahat 6700XT toplanır zorlanırsa 6800XT'ye bile çıkar.
@messinicocugu hocam yardımcı olur bu bütçede 3060'ın hiç mantığı yok.

Buna ben de katılıyorum. Ekran kartından render veya yayın benzeri işler yapılmayacaksa oyun performansı olarak daha F/P AMD ekran kartlarından almak daha mantıklı şu an.
Çok ucuz bir sistem mesela hem de senin attığından daha yüksek FPS verecektir. Ben NVIDIA sistem atayım ama sen AMD'yi de bir değerlendir.

Bu fiyata rahat 6700XT toplanır zorlanırsa 6800XT'ye bile çıkar.
@messinicocugu hocam yardımcı olur bu bütçede 3060'ın hiç mantığı yok.

Buna ben de katılıyorum. Ekran kartından render veya yayın benzeri işler yapılmayacaksa oyun performansı olarak daha F/P AMD ekran kartlarından almak daha mantıklı şu an.
Çok ucuz bir sistem mesela hem de senin attığından daha yüksek FPS verecektir. Ben NVIDIA sistem atayım ama sen AMD'yi de bir değerlendir.
Teşekkür ederim ama hem grafik tasarım programları hem de oyun için istiyorum. Bu sistemlerde ekran kartı ve işlemci dengesi ona göre kurulmaya çalışıldı buna rağmen daha iyi bir sistem önerebilir misiniz.

Not: Modlar başlığı değiştirmiş ama bütçe 20.000 değil 22.000 e kadar karşılayabilirim.

Teşekkür ederim ama hem grafik tasarım programları hem de oyun için istiyorum. Bu sistemlerde ekran kartı ve işlemci dengesi ona göre kurulmaya çalışıldı buna rağmen daha iyi bir sistem önerebilir misiniz.

Not: Modlar başlığı değiştirmiş ama bütçe 20.000 değil 22.000 e kadar karşılayabilirim.
Tamam yukarıda attığım 3060ti olanı toplayabilirsin. Hazır sistem istiyorsan Nvidia ekran kartlı uygun sistem şu an bilmiyorum.

@ArthurMorgan33 @xXenom
Müsaadenizle bir sorum daha olacak. Bazı sistemlerde 5. nesil işlemci oluyor fiyatı 3-4k, bazılarında 11. nesil oluyor fiyatı 1-2k. Ben işlemci nesli çok önemli diye duymuştum ama 5. nesil daha pahalı olabiliyor. 5.nesil işlemci 11. nesilden daha iyi olabiliyor mu?

Bu sistemi topla ozaman:
2X:
21800TL gibi bir şey tutuyor bu sistem.

Geri
Yukarı