20.000 TL sistem önerisi

Bütçe
20.000

K3NANN

Kilopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Teknisyen
Selam arkadaşlar.

Tüm Technopat ailesine saygı ve sevgilerimi iletiyorum.

20bin TL bütçe ile bir kasa toplamak istiyorum sizlerin değerli fikir ve görüşlerinize ihtiyacım var.

Oyun için bir kasa olmasını umud ediyorum önerilerinizi merakla bekliyorum.

Teşekkürler.

Bu fiyata daha iyisi yoktur sanırım.
Çok Teşekkür ederim beğendim. bunu. yine farklı öneriler olursa minnettar olurum.

Ben Aslında OEM olarak toplamak istiyorum bilmediğim RAM markaları vs hiç içime sinmiyor.

Son düzenleme:
Çok Teşekkür ederim beğendim. bunu. yine farklı öneriler olursa minnettar olurum.

Ben Aslında OEM olarak toplamak istiyorum bilmediğim RAM markaları vs hiç içime sinmiyor.
Hocam şu an bu sistemdeki parçaların hepsi iyi ve popüler markalardan oluşuyor, fiyatı da güzel. Bence alabilirsiniz.

Mesela sistemdeki XPG Spectrix D41 RAM'ler TUF Gaming Alliance'da var hocam, buradan "Memory/Storage" kısmına bakabilirsiniz.

Başka bilmediğiniz bir marka var mı?

Açıkçası bilmiyordum. şimdi içim rahatladı.

Ama işlemci veya ekran kartında bir tık iyileştirme yapılabilir yada sadece işlemciyi bir üst seçsek daha iyi olmazmı.

Açıkçası bilmiyordum. şimdi içim rahatladı.

Ama işlemci veya ekran kartında bir tık iyileştirme yapılabilir yada sadece işlemciyi bir üst seçsek daha iyi olmazmı.
Hocam RX 6800, RTX 3070 TI ile eşit bir kart. Eğer monitörünüz 1440P (yani 2K) ise Ryzen 5 5600 rahat besler RX 6800'ü. İşlemciyi yükseltecekseniz 5600X seçmeyin, aralarında sadece hız farkı var yani işlemciye overclock yapmayacaksanız 5600X gereksiz. Ryzen 5 5600, i5-12400F'e yakın bir güçte.

Bence sadece SSD'yi özelleştirme kısmından Kingston 1TB NV2 yapıp yanına da bu soğutucuyu alabilirsiniz Ryzen 5 5600'ün soğuk çalışması için, oyunlarda yetiyor stok soğutucu ancak alınabilir yine de:

Monitörünüz 1080P olsa bile Ryzen 5 5600 yeterli aslında. Darboğaz yapsa bile rahatsız edecek kadar yapmaz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı