20.000 TL sistem önerisi

atusa

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, 20 k civarı sistem arıyorum. Oynadığım ağırlıklı oyunlar Valorant RDR 2 falan. İşlemci konusunda biraz kararsız kalıyorum. AMD mi Intel mi seçsem diye. Ekran kartı da öyle. Intel i5 12400F AMD Ryzen 5 5500... Bunlar arasında kararsızım. Gigabyte RTX 3060 düşünüyordum. Oyunlarda Ultra grafik oynamama gerek yok zaten, orta bir PC önerir misiniz?

Selam arkadaşlar, 20 k civarı sistem arıyorum. Oynadığım ağırlıklı oyunlar Valorant RDR 2 falan. İşlemci konusunda biraz kararsız kalıyorum. AMD mi Intel mi seçsem diye. Ekran kartı da öyle. Intel i5 12400F AMD Ryzen 5 5500.. Bunlar arasında kararsızım. Gigabyte RTX 3060 düşünüyordum. Oyunlarda Ultra grafik oynamama gerek yok zaten, orta bir PC önerir misiniz?

YouTuber'ların İtopya veya Gaming.Gen.TR sitesiyle yaptıkları beleş fiyatına düşen indirimlerini kovalayabilirsin veya git vatana benim sistemi topla Ventus modeline gerek yok başka model al.

Yok ben intelmi amdmi kararsız kaldım dedim ya başlıkta onu diyorum Intel i5 12400F ya da 13.nesil bunların olduğu sistemde iyi olmaz mı AMD işlemciden

YouTuber'ların İtopya veya Gaming.Gen.TR sitesiyle yaptıkları beleş fiyatına düşen indirimlerini kovalayabilirsin veya git vatana benim sistemi topla Ventus modeline gerek yok başka model al.

Senin sistemde iyide vatandan biraz pağlıya gelebilir

Yok ben intelmi amdmi kararsız kaldım dedim ya başlıkta onu diyorum Intel i5 12400F ya da 13.nesil bunların olduğu sistemde iyi olmaz mı AMD işlemciden

Senin sistemde iyide vatandan biraz pağlıya gelebilir

Bütçenize göre bu alınabilir, sırf 13. Nesil için Intel tarafına geçmeye gerek yok. Sonunda aynı hesaba denk geliyor.

Geri
Yukarı