20.000 TL telefon önerisi

Bütçe
20.000-21.000

Bonies

Centipat
Daha fazla  
Yarın telefon almaya gideceğim son birkaç gündür hangi telefonu alsam diye çok karasız kaldım. Öncelikle telefondan beklentim ilk olarak kamera konusunda üst düzey bir şey beklemiyorum çok fotoğraf çeken birisi değilim orta düzey kaliteli bir şey olursa daha iyi olur. Telefonu oyun oynamak için satın alacağım ve almışken iyi bir şey olmasını bana sorun çıkarmamasını istiyorum oyun için satın alacağım dedim fakat çok oyun oynamayacağım oynarsam maksimum 1 saat oynarım oyun oynarken üst düzey performans vermesini istiyorum ve stabil performans vermesini ayrıyeten oyun oynarken sorun çıkarmasın yeter. Hızlı yanıt verebilirseniz çok mutlu olurum çünkü telefonu yarın satın alacağım şimdiden yanıtlarınız için teşekkürler.
Ayrıyeten bütçemi zorlarsam maksimum 21.000 TL'ye çıkarabilirim.

1000 daha zorlarsan GT 2 Pro öneririm. S22'ye göre daha iyi bir oyun deneyimi sunar, daha uzun ekran süresi ve daha iyi soğutma tasarımından ötürü.

Yarın telefon almaya gideceğim son birkaç gündür hangi telefonu alsam diye çok karasız kaldım. Öncelikle telefondan beklentim ilk olarak kamera konusunda üst düzey bir şey beklemiyorum çok fotoğraf çeken birisi değilim orta düzey kaliteli bir şey olursa daha iyi olur. Telefonu oyun oynamak için satın alacağım ve almışken iyi bir şey olmasını bana sorun çıkarmamasını istiyorum oyun için satın alacağım dedim fakat çok oyun oynamayacağım oynarsam maksimum 1 saat oynarım oyun oynarken üst düzey performans vermesini istiyorum ve stabil performans vermesini ayrıyeten oyun oynarken sorun çıkarmasın yeter. Hızlı yanıt verebilirseniz çok mutlu olurum çünkü telefonu yarın satın alacağım şimdiden yanıtlarınız için teşekkürler.
Ayrıyeten bütçemi zorlarsam maksimum 21.000 TL'ye çıkarabilirim.

12 t POCO F5 gibi telefonlar sizi daha çok memnun eder.

Kamera kullanımınızı anlamadım, X6 Pro size yeterli gelir mi bilmiyorum. Ama oyun odaklı bakarsanız X6 Pro tercih edin.
Hocam tekrardan açıklayayım günlük kullanımda fazla kullanmıyorum okula gidip geliyorum zaten bilgisayarım var bilgisayarla oynuyorum. Gece telefonla oynuyorum kamera kalitesi ve oyun performansı güzel olan bir telefon arıyorum. PUBG Mobile ve eFootball gibi ağır oyunlar oynayacağım o yüzden performansının beni yarı yolda bırakmasını istemiyorum. Buna göre tekrardan önerileriniz varsa bekliyorum. Bana en net telefon önerileriniz varsa yazabilirsiniz çok ikilemde kalıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Geri
Yukarı