20.000 TL telefon tavsiyesi

Kimse bir şey uzatmadı eğer birine cevap verirken ne uzattın falan yazacaksan yazma.
Beklentin varsa ne yazacagimi sana sormayacagim. Hala uzatiyorsun. Sen daha bana yanıt vermeden ben düzenledim mesajı. Ayrıca adam sana açıklamış. Daha güçlü SoC, kamera vs. Sen cevaptan anlamıyorsun ki benim cevabıma laf ediyorsun.
Sırf tasarım için telefon almaya devam et.

Beklentin varsa ne yazacagimi sana sormayacagim. Hala uzatiyorsun. Sen daha bana yanıt vermeden ben düzenledim mesajı. Ayrıca adam sana açıklamış. Daha güçlü SoC, kamera vs. Sen cevaptan anlamıyorsun ki benim cevabıma laf ediyorsun.
Sırf tasarım için telefon almaya devam et.
Senin cevabına laf verdiğimi hatırlamıyorum ilk sen bana cevap verdin bende senin hatanı düzelttim hemen konuyu olumsuzlaştırdınız ben önerimi verdim hoşuma giden olumlu yorumları olan bir öneri. ben adamın önerdiği telefonla kıyaslama bile yapmadım adam DAHA güçlü felan demiş. Hemde siz düzenlemeden önce hatanızı görüp mesaj attım önce dikkat ederek mesaj atın ki karışıklık çıkmasın.

Ben adamın önerdiği telefonla kıyaslama bile yapmadım adam DAHA güçlü felan demiş.
Çünkü daha güçlü. Lütfen karşılaştırıp gelebilir misin? Telefonları kıyaslamamız gerekiyor ki doğru seçimi yapalım. Hangisi fiyatına göre daha uzun ömürlü gibi. Nothing kötü  demedim sadece fiyatının gereksiz yüksek olduğunu belirttim. Gerilmeye gerek yok konu sahibine yardımcı olalım.

Çünkü daha güçlü. Lütfen karşılaştırıp gelebilir misin? Telefonları kıyaslamamız gerekiyor ki doğru seçimi yapalım. Hangisi fiyatına göre daha uzun ömürlü gibi. Nothing kötü  demedim sadece fiyatının gereksiz yüksek olduğunu belirttim. Gerilmeye gerek yok konu sahibine yardımcı olalım.

Kardeşim dediğimi anlamadın herhalde ben oradaki arkadaşa açıklama yaptım arkadaş dedi ki adam sana daha iyi olduğunu söylüyor ama hala anlamıyorsun. Ama sorun şu ki ben nothing Phone daha iyi bir iddia da atmadım ortaya ve hala lafı uzatıyorsun. Ben ne nothing Phone en iyisi dedim ne de nothing Phone senin önerdiğinden iyi dedim. Ben kıyaslama bile yapmadım sadece önerdim.

20k TL'ye kadar oyun oynamak ve günlük kullanım için telefon önerir misiniz? Oyun olarak Mobile Legends oynayacak. Aklımda POCO F5 256 GB var, fiyatı 18k. Alınır mı? Veya başka önerileriniz var mı?

S22 alın bende var ilk hafta çok ısınıyordu 2.hafta biraz düzeldi 3.hafta Android 13'e geçtim hiç ısındığını hissetmiyorum kamerası çok iyi oyun performansını fazla bilmiyorum oynamadığım için ekran süresi olarak 6 saat gidiyor bende.

Nothing Phone (1)
Öneririm yeni çıkan bir marka önceden bazı yüksek telefon modellerinde çalışan mühendisler ile yapılmış.
Sırf tasarım için böyle çöp bir telefon alınmamalı.

@Jack_Daw S22 ile S21 FE arasında pek bir batarya farkı yok.
S22, daha başarılı ana kamera sensorune ve daha güçlü işlemciye sahip. Ayrıca S21 FE kamera havuzu bile plastik olan bir cihaz.
Kısaca S22 alabiliyorken S21 FE alınmaz.
S22 mobil veride 4, 5-5 saat ekran süresi veriyor. Kullanıma bağlı Wi-Fi'da 7 saati geçebiliyor.

İkisi de alınmaz!

Telefon güzel ama fiyatına değmez o yüzden. S22 var o fiyata ve her konuda daha iyi.

İkisi de alınmaz!

S22 alın bende var ilk hafta çok ısınıyordu 2.hafta biraz düzeldi 3.hafta Android 13'e geçtim hiç ısındığını hissetmiyorum kamerası çok iyi oyun performansını fazla bilmiyorum oynamadığım için ekran süresi olarak 6 saat gidiyor bende.

Açık ekran sürenizi paylaşabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı