20.000 TL'lik Laptop önerisi

Tayip

Hectopat
Daha fazla  
Bayağıdır güncel bir başlık yok konu hakkında. Dolar 7.5 ama okullar açılacak. Ben de 20 bin TL bütçe ayırdım, tek şartım 17 inch olsun yeter, iyi bir Gaming laptop önerinizi bekliyorum. Ben Monster Tulpar T7 V21.3.1 almayı düşünüyorum. Sizin önerinizi de merak ediyorum. Sebebini de belirtirseniz çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

Kesinlikle laptop mu düşünüyorsunuz ? 10 bin liraya iyi bir laptop kalan parayla ile çok güçlü bir kasa toplayabilirsin .

Dediğim gibi dolar arttı ve beni uzun süre götürecek bir laptop lazım. Hem de çok uzun süre. Bilgisayar fiyatları geçen seneye göre %67 artmış ben de 10 seneden fazla kullanmak istediğim bir laptop için böyle bir bütçe ayırdım.

Doğrudur bütçeni zorlamıyorsa alabilirsin benim laptoplar hakkında bilgim olmadığı için öneri yapamayacağım.

10 sene işini unutun baştan. Hiçbir laptopu on sene aksamadan kullanamazsınız. Ömrü 5, taş çatlasa 6 yıl olur. Siz bütçeyi 13bin civarına düşürüp bir laptop alın ve 5-6 sene sonra değistirin, 7bin lira da cebinizde kalsın.

10 sene işini unutun baştan. Hiçbir laptopu on sene aksamadan kullanamazsınız. Ömrü 5, taş çatlasa 6 yıl olur. Siz bütçeyi 13bin civarına düşürüp bir laptop alın ve 5-6 sene sonra değistirin, 7bin lira da cebinizde kalsın.
13 binde en etkili Rtx 2060 var. Ama ben bütçeyi 20 bin yapıp Rtx 2070 süper li bir laptop ile 6-8 seneyi geçebileceğimi düşünüyorum. Yanlış isem düzeltin lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı