20.000 TL'ye Apple set vs Gaming kasa

JETTİN ULTİSİ

Hectopat
Selamlar, büyük ihtimalle elime 20k para geçecek. Ben bir yandan Apple set(Watch, iPhone 12, AirPods) dizmek istiyorum, bir yandan ise Gaming kasa almak istiyorum. Yani bana diyeceksiniz ne istiyorsan onu al diye de benim yerimde olsanız ne alırdınız? Elimde bir adet 4 yıllık 1050'li laptop var. Telefonum ise Redmi Note 7. Çok kararsız kaldım arkadaşlar, sizin de fikrinizi almak isterim açıkçası.

Selamlar, büyük ihtimalle elime 20k para geçecek. Ben bir yandan Apple set(Watch, iPhone 12, AirPods) dizmek istiyorum, bir yandan ise Gaming kasa almak istiyorum. Yani bana diyeceksiniz ne istiyorsan onu al diye de benim yerimde olsanız ne alırdınız? Elimde bir adet 4 yıllık 1050'li laptop var. Telefonum ise Redmi Note 7. Çok kararsız kaldım arkadaşlar, sizin de fikrinizi almak isterim açıkçası.
Şahsen ben Apple ürünlerini daha çok sevdiğimden dolayı kendime iMac alırdım fakat bu sizin seçeneğinizde yok sanırım. Bu yüzden yinede Apple Set alın.

Telefonu ve laptopu satıp hem iPhone 13 hem de PC alırdım. Sanırım biraz Apple ekosistemine heveslenmişsin. Watch ve AirPods ile hevesini Alman birkaç ay sürer sonra bir köşeye atarsın. Bende iPhone 12 yanında Watch SE ve Airpods var ama uzun zamandır kullanmıyorum. İnsan hayatını olumsuz etkileyecek, onsuz yapamayacağın veya onlar olmadan eksik hissedeceğin şeyler değil. Kapitalizmin ufak oyunları bunlar. Bu tüketim çılgınlığına dahil olmak yerine sadece ihtiyacın olan şeyleri al.

Yeni konular

Geri
Yukarı