20.000 TL'ye hem okul hem de oyunlar için gaming laptop önerisi

DiabIo

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar, ben üniversite icin Antalya'dayım. Bu yüzden kendime hem okul icin hem de oyun için laptop bakıyorum. Ama Gaming olması lazım fazla anlamam laptoplardan. Genellikle Valorant, CS, LoL falan oynarım bütçe 15-20k, 0 olabilir dolaptan 2. el falan da olabilir. Ama en iyisini önerin. Valorant'ta iyi FPS almak istiyorum. Uzun süre dayansın. Sizin öneriniz nedir?

Öneri yapmasam bile şunu söylemek istiyorum ki Dolap gibi yerlerden böyle şeylerin alışverişini yapmayın bence. Sonuçta az bir para değil ve ikinci el alacaksanız bile görüp test edip almanız daha önemli. Dokunmanız bile önemli bu ikinci el işlerde. Tavsiyem ikinci el alacaksanız şehrinizden görüşüp alın, Dolap gibi sitelerden almayın. Sizin tercihiniz tabi.

Öneri yapmasam bile şunu söylemek istiyorum ki Dolap gibi yerlerden böyle şeylerin alışverişini yapmayın bence. Sonuçta az bir para değil ve ikinci el alacaksanız bile görüp test edip almanız daha önemli. Dokunmanız bile önemli bu ikinci el işlerde. Tavsiyem ikinci el alacaksanız şehrinizden görüşüp alın, Dolap gibi sitelerden almayın. Sizin tercihiniz tabii.

Haklısınız hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı